πŸ–‰ Cretacolor MegaGraphite Potlood 4B

Artikel 6 van 8
€ 2,25 (inclusief btw)
Voorraad 2 stuks
Overzicht

Meer diepte. Meer vrijheid. Meer expressie.
Het Cretacolor MegaGraphite Potlood 4B is gemaakt voor grote ideeΓ«n. Met zijn extra dikke grafietkern en zachte 4B hardheid is dit potlood ideaal voor diepe schaduwen, grove arcering en expressieve tekenstijlen. Of je nu intuΓ―tief werkt of bewust speelt met licht en donker – dit potlood laat zich niet beperken.

Dankzij het dikkere formaat ligt het stevig in de hand, wat het ideaal maakt voor losjes tekenen, snelle schetsen of werken op groter formaat.

Waarom de MegaGraphite 4B een must-have is:

  • Zachte 4B-grafietkern voor intense toonwaarden

  • Extra dik formaat voor krachtige streken en vlakken

  • Comfortabel in gebruik, ook bij langdurig tekenen

  • Professionele kwaliteit van Cretacolor – geliefd onder kunstenaars

🎨 Een potlood dat net zo groot durft te denken als jij.


 

Specificatie Omschrijving
Gewicht 0,126 Kg

online workshops

elke woensdagavond geven wij gratis online workshops op ons faceboek kanaal

blog

Design medewerksters

Jolanda Boekholt

hoi ik ben Jolanda Boekholt ik woon samen met John en een heleboel dieren. dieren zijn een hele grote hobby van mij ik heb ook meerdere oppas honden en katten waar ik voor zorg. mijn andere grote hobby is kaarten maken ,mini albums ,bloemen, doosjes en noem maar op knutselen vind ik echt superrr geweldig leuk en daar besteed ik heel veel tijd aan

.  Hallo, Ik ben Astrid Mestrum en geboren en getogen in het mooie Limbrgse Montfort. Ik woon nu al meer dan 30 jaar een paar kilometer verder met Paul in Maasbracht. Ik ben moeder van een dochter en zoon. Sinds 2 jaar oma van een kleinzoon Hayden waar ik 2 dagen in de week op oppas, de maandag en woensdag. Ook ben ik oma van de hondekindjes Chouffe een Amerikaanse Collie en Joep de Labradoodle. Op deze laatste pas ik ook op. Ik maak al meer dan 30 jaar kaarten en daar is sinds een jaar of 7 een mixed media bij gekomen. Maar mijn grootste verslaving is bloemen maken van papier, vellum en crêpe papier.

 

Β© 2014 - 2025 hobbywinkel het creatieve zwaantje.com | sitemap | rss