Stellar Ink Pompous kopen – Stempelinkt met foampad voor haarscherpe afdrukken

Artikel 9 van 36
€ 7,50 (inclusief btw)
Voorraad 2 stuks
Overzicht

Ben je op zoek naar een rijke, paarse stempelinkt die keer op keer een scherpe afdruk geeft? Maak kennis met Stellar Ink Pompous – dé inktkleur voor wie professioneel of creatief werkt met stempels.

Wat deze inkt écht bijzonder maakt? Het handige foampad in het padje  waarmee je supersnel en gecontroleerd je stempel kunt voorzien van precies de juiste hoeveelheid inkt. Geen geklieder, geen vlekken, wél perfecte afdrukken.


 

 

Waarom kiezen voor Stellar Ink Pompous?

  • Dieppaarse kleur met hoge pigmentatie

  • Foampad geïntegreerd in het potje – altijd gelijkmatig inkt op je stempel

  • Geschikt voor zowel gedetailleerde stempels als grotere vlakken

  • Duurzaam in gebruik en sneldrogend

Of je nu kaarten maakt, journaling doet of zakelijke documenten afdrukt: deze inkt zorgt voor een professioneel resultaat.


 

 

Uniek: stempelen zonder geknoei

Dankzij het ingebouwde foampad werk je snel én schoon.
Geen aparte inktkussens meer nodig. Je drukt je stempel simpelweg op het schuimpad in het potje, en voilà — direct een heldere, egale afdruk.

✅ Ideaal voor workshops, creatief werk, scrapbooking of kantoorinzet.


 

 

Jouw voordelen bij elke bestelling

🟣 Voor 15:00 uur besteld? Dan verzenden we vandaag nog!
🟣 Altijd een leuke verrassing bij je bestelling
🟣 Gratis verzending binnen Nederland vanaf €50,00
🟣 Gratis verzending naar België, Duitsland en Frankrijk vanaf €100,00
🟣 Spaar automatisch mee met ons gratis spaarsysteem
👉 Heb je voor €500,00 besteld? Dan ontvang je automatisch €25,00 shoptegoed!

Het mooie: je hoeft zelf niets bij te houden. Alles gaat automatisch.


 

 

Wie gebruikt Stellar Ink Pompous?

  • Creatieve makers die kleur willen met impact

  • Scrapbookers & journalers die oog hebben voor detail

  • Winkels & bedrijven die graag netjes willen stempelen

  • Kaartenmakers die topkwaliteit eisen


 

 

Veelgestelde vragen

Kan ik deze inkt op elk soort papier gebruiken?
Ja, Stellar Ink Pompous werkt op de meeste papiersoorten. Test bij twijfel even een klein hoekje.

Wat is het voordeel van het foampad?
Je brengt de inkt veel gelijkmatiger aan op je stempel. Hierdoor worden je afdrukken scherper en voorkom je inktvlekken of ongelijkheid.

Kan ik meerdere keren achter elkaar stempelen zonder opnieuw in te inken?
Voor optimale helderheid raden we aan om per afdruk opnieuw te ‘dopen’. Dankzij het schuimpad is dat binnen 2 seconden gebeurd.


 

 

Combineer met andere Stellar Ink kleuren:

  • Stellar Ink Vixen – helder rood

  • Stellar Ink Venom – intens zwart

  • Stellar Ink Siren – fuchsia roze

Specificatie Omschrijving
Gewicht 0,325 Kg
kleur paars

online workshops

elke woensdagavond geven wij gratis online workshops op ons faceboek kanaal

blog

Design medewerksters

Jolanda Boekholt

hoi ik ben Jolanda Boekholt ik woon samen met John en een heleboel dieren. dieren zijn een hele grote hobby van mij ik heb ook meerdere oppas honden en katten waar ik voor zorg. mijn andere grote hobby is kaarten maken ,mini albums ,bloemen, doosjes en noem maar op knutselen vind ik echt superrr geweldig leuk en daar besteed ik heel veel tijd aan

.  Hallo, Ik ben Astrid Mestrum en geboren en getogen in het mooie Limbrgse Montfort. Ik woon nu al meer dan 30 jaar een paar kilometer verder met Paul in Maasbracht. Ik ben moeder van een dochter en zoon. Sinds 2 jaar oma van een kleinzoon Hayden waar ik 2 dagen in de week op oppas, de maandag en woensdag. Ook ben ik oma van de hondekindjes Chouffe een Amerikaanse Collie en Joep de Labradoodle. Op deze laatste pas ik ook op. Ik maak al meer dan 30 jaar kaarten en daar is sinds een jaar of 7 een mixed media bij gekomen. Maar mijn grootste verslaving is bloemen maken van papier, vellum en crêpe papier.

 

© 2014 - 2026 hobbywinkel het creatieve zwaantje.com | sitemap | rss