🌿 49 and Market Green Jean Dye Inkt – Stijlvolle groene stempelinkt van Ranger

Artikel 19 van 36
€ 8,85 (inclusief btw)
Voorraad 3 stuks
Overzicht

Op zoek naar een frisse, natuurlijke groentint die perfect werkt met jouw favoriete stempels? Dan is de 49 and Market Green Jean dye inkt precies wat je nodig hebt. Deze op waterbasis samengestelde stempelinkt is onderdeel van de nieuwe Ranger-serie in samenwerking met 49 and Market – en Green Jean is dé kleur voor iedereen die houdt van rust, natuur en subtiel contrast in creatieve projecten.

In deze tekst ontdek je wat deze inkt zo bijzonder maakt, waarvoor je hem kunt gebruiken en waarom Green Jean al snel een favoriet gaat worden in jouw collectie.

Wat is Green Jean dye inkt?

Green Jean is een zachte maar karaktervolle groentint die perfect aansluit bij de bekende vintage en botanische stijl van 49 and Market. Deze stempelinkt op waterbasis is ideaal voor:

  • Stempelen van bladeren, takjes of achtergrondpatronen

  • Ink blending of ink-smooshing technieken

  • Journalingpagina’s met natuurlijke kleuren

  • Scrapbook layouts met botanische elementen

  • Kaarten maken in groene of aardse kleurthema’s

De inkt droogt snel, geeft scherpe afdrukken en reageert prachtig met water voor creatieve effecten.

Waarom kiezen voor 49 and Market inkt Green Jean?

De 49 and Market Green Jean dye inkt combineert de esthetiek van 49 and Market met de kwaliteit van Ranger. Je haalt dus het beste van twee creatieve werelden in huis.

  • Sneldrogend en watervriendelijk

  • Zachte maar volle groene pigmentatie

  • Ideaal voor vintage, natuur- en journalingprojecten

  • Stevige inktpad met handige flip-top deksel

  • Mooi te combineren met andere Ranger kleuren

Met deze inkt geef je je creaties een rustige, gebalanceerde uitstraling – zonder saai te worden.

Combineer met bijpassende materialen

Green Jean matcht perfect met:

  • Naturele papieren en botanische printjes

  • Andere kleuren uit de 49 and Market dye ink collectie, zoals Eucalyptus of Sky

  • Kraftpapier, vellum of aquarelpapier

  • Stempels met bladeren, bloemen of tekstjes

Of je nu werkt met strakke lijnen of liever vloeiende blending doet – deze groene dye ink voor kaarten past zich aan jouw stijl aan.

Specificaties

  • Product: 49 and Market dye ink – Green Jean

  • Merk: Ranger i.s.m. 49 and Market

  • Kleur: Green Jean (natuurlijke groentint)

  • Inhoud: Inktpad (navulbaar)

  • Eigenschappen: Waterreactief, zuurvrij, sneldrogend

  • Toepassing: Kaarten maken, journaling, scrapbooking, mixed media

Bestel jouw 49 and Market Green Jean dye inkt vandaag nog

Wil je creatief aan de slag met een stijlvolle, rustige kleur die in elke techniek goed presteert? Dan is 49 and Market Green Jean dye inkt een perfecte aanvulling op je stempelcollectie. Bestel hem vandaag nog en ervaar hoe soepel deze inkt werkt – en hoe mooi hij kleurt op papier.


49 and Market Green Jean dye inkt is dé keuze voor creatieve makers die houden van natuurlijke tinten, scherpe stempelafdrukken en eindeloze mogelijkheden. Rustig, veelzijdig en prachtig in balans.

Ranger 49 & Market Dye Ink Pad Green Jean (FMP92407).  

Specificatie Omschrijving
Gewicht 0,354 Kg

online workshops

elke woensdagavond geven wij gratis online workshops op ons faceboek kanaal

blog

Design medewerksters

Jolanda Boekholt

hoi ik ben Jolanda Boekholt ik woon samen met John en een heleboel dieren. dieren zijn een hele grote hobby van mij ik heb ook meerdere oppas honden en katten waar ik voor zorg. mijn andere grote hobby is kaarten maken ,mini albums ,bloemen, doosjes en noem maar op knutselen vind ik echt superrr geweldig leuk en daar besteed ik heel veel tijd aan

.  Hallo, Ik ben Astrid Mestrum en geboren en getogen in het mooie Limbrgse Montfort. Ik woon nu al meer dan 30 jaar een paar kilometer verder met Paul in Maasbracht. Ik ben moeder van een dochter en zoon. Sinds 2 jaar oma van een kleinzoon Hayden waar ik 2 dagen in de week op oppas, de maandag en woensdag. Ook ben ik oma van de hondekindjes Chouffe een Amerikaanse Collie en Joep de Labradoodle. Op deze laatste pas ik ook op. Ik maak al meer dan 30 jaar kaarten en daar is sinds een jaar of 7 een mixed media bij gekomen. Maar mijn grootste verslaving is bloemen maken van papier, vellum en crêpe papier.

 

Β© 2014 - 2026 hobbywinkel het creatieve zwaantje.com | sitemap | rss