Die-namics Snow Globe kopen – MFT-2107 snijmal voor magische winterse schudkaarten

Artikel 39 van 40
€ 21,95 (inclusief btw)
Voorraad 1 stuk
Overzicht

Maak je eigen sneeuwbolkaart met deze feestelijke stans van MFT

 

Breng de magie van winter en kerst tot leven op je kaart met de Die-namics Snow Globe (MFT-2107) van My Favorite Things. Deze veelzijdige snijmal maakt het mogelijk om zelf een klassieke sneeuwbol te bouwen — compleet met basis, transparant venster en ruimte voor een mini-scène of schudmateriaal.

Gebruik ‘m samen met shaker pouches, glitter, pailletten of mini-stansfiguurtjes voor een kaart die letterlijk tot leven komt. Perfect voor kerstkaarten, winterwensen, of zelfs als feestelijke cadeauhanger!

 

 

Waarom kiezen voor de Snow Globe snijmal van MFT?

  • ✔️ Klassieke sneeuwbolvorm met duidelijke snijlijnen

  • ✔️ Te gebruiken als schudkaart of doorkijkvenster

  • ✔️ Werkt perfect met MFT’s Snow Globe Shaker Pouches

  • ✔️ Ideaal voor kerst, winter, sneeuw- en feestthema’s

  • ✔️ Werkt in alle standaard stansmachines

Maak het extra bijzonder door de achtergrond te blenden, een tekstbanner op de voet te plakken of mini-stansjes in de globe te verwerken zoals een kerstboom, sneeuwpop of huisje.

Specificatie Omschrijving
Gewicht 0,054 Kg

online workshops

elke woensdagavond geven wij gratis online workshops op ons faceboek kanaal

blog

Design medewerksters

Jolanda Boekholt

hoi ik ben Jolanda Boekholt ik woon samen met John en een heleboel dieren. dieren zijn een hele grote hobby van mij ik heb ook meerdere oppas honden en katten waar ik voor zorg. mijn andere grote hobby is kaarten maken ,mini albums ,bloemen, doosjes en noem maar op knutselen vind ik echt superrr geweldig leuk en daar besteed ik heel veel tijd aan

.  Hallo, Ik ben Astrid Mestrum en geboren en getogen in het mooie Limbrgse Montfort. Ik woon nu al meer dan 30 jaar een paar kilometer verder met Paul in Maasbracht. Ik ben moeder van een dochter en zoon. Sinds 2 jaar oma van een kleinzoon Hayden waar ik 2 dagen in de week op oppas, de maandag en woensdag. Ook ben ik oma van de hondekindjes Chouffe een Amerikaanse Collie en Joep de Labradoodle. Op deze laatste pas ik ook op. Ik maak al meer dan 30 jaar kaarten en daar is sinds een jaar of 7 een mixed media bij gekomen. Maar mijn grootste verslaving is bloemen maken van papier, vellum en crêpe papier.

 

© 2014 - 2025 hobbywinkel het creatieve zwaantje.com | sitemap | rss