: πŸŽ€ Couture Creations Pearl Alcohol Inkt - Enchanted / Bubblegum 12ml: speelse metallic roze tint voor betoverende kunstwerken

Artikel 7 van 44
€ 4,95 (inclusief btw)
Voorraad 4 stuks
Overzicht

Waarom kiezen voor Pearl Alcohol Inkt Enchanted / Bubblegum?

De Couture Creations Pearl Alcohol Inkt Enchanted / Bubblegum zorgt voor een vrolijke, levendige uitstraling met een parelmoer metallic glans. Deze kleur:

  • Geeft je kunstwerken een speels en betoverend effect

  • Vloeit prachtig uit en blijft transparant

  • Droogt snel en behoudt zijn sprankelende kleur

  • CreΓ«ert een frisse, vrolijke uitstraling

Perfect voor:

  • Resin art met speelse roze metallic accenten

  • Abstracte achtergronden op Yupo papier

  • Kaarten maken en scrapbooking

  • Mixed media projecten met een vrolijke touch

 

 

Geschikt voor veel verschillende ondergronden

Deze Pearl Alcohol Inkt Enchanted / Bubblegum 12ml hecht uitstekend op:

  • Glas

  • Metaal

  • Plastic

  • Vinyl

  • Keramiek

  • Steen

  • Leer

  • Hout

  • Acryl

  • Polymeer klei

  • Epoxy resin

Gebruik samen met de Couture Creations Blending Solution voor vloeiende overgangen, zachte pasteltinten of mengkleuren.

 

 

Indrukwekkende effecten in epoxy resin

In combinatie met epoxy resin zorgt Pearl Alcohol Inkt Enchanted / Bubblegum voor spectaculaire sprankelende effecten:

  • Vrolijke metallic roze aders en vloeiende structuren

  • Subtiele dieptewerking en sprankelende highlights

  • Blijft helder en fris na uitharding

  • Perfect voor resin sieraden, onderzetters, kunstpanelen en tafels

Deze kleur is ideaal voor wie een vrolijke, energieke uitstraling in zijn resin art wil brengen.

 

 

Alcohol Inkt Enchanted / Bubblegum kopen: onze voordelen

Als je bij ons jouw Pearl Alcohol Inkt Enchanted / Bubblegum koopt, profiteer je van:

  • Meer dan 31.800 producten direct op voorraad

  • Gratis verzending binnen Nederland vanaf €50,-

  • Spaarplan voor aantrekkelijke kortingen

  • Altijd een leuke verrassing bij je bestelling

  • Voor 15.00 uur besteld = dezelfde dag verzonden

Zo kun je snel starten met jouw volgende kleurrijke kunstproject.

 

 

Bestel vandaag nog jouw Couture Creations Pearl Alcohol Inkt Enchanted / Bubblegum 12ml

Wil jij je kunstwerken verrijken met deze vrolijke metallic roze parelmoer glans? Bestel nu jouw Couture Creations Pearl Alcohol Inkt Enchanted / Bubblegum 12ml en ontdek de indrukwekkende effecten β€” vooral in combinatie met epoxy resin!


 

 

Specificatie Omschrijving
Gewicht 0,298 Kg

online workshops

elke woensdagavond geven wij gratis online workshops op ons faceboek kanaal

blog

Design medewerksters

Jolanda Boekholt

hoi ik ben Jolanda Boekholt ik woon samen met John en een heleboel dieren. dieren zijn een hele grote hobby van mij ik heb ook meerdere oppas honden en katten waar ik voor zorg. mijn andere grote hobby is kaarten maken ,mini albums ,bloemen, doosjes en noem maar op knutselen vind ik echt superrr geweldig leuk en daar besteed ik heel veel tijd aan

.  Hallo, Ik ben Astrid Mestrum en geboren en getogen in het mooie Limbrgse Montfort. Ik woon nu al meer dan 30 jaar een paar kilometer verder met Paul in Maasbracht. Ik ben moeder van een dochter en zoon. Sinds 2 jaar oma van een kleinzoon Hayden waar ik 2 dagen in de week op oppas, de maandag en woensdag. Ook ben ik oma van de hondekindjes Chouffe een Amerikaanse Collie en Joep de Labradoodle. Op deze laatste pas ik ook op. Ik maak al meer dan 30 jaar kaarten en daar is sinds een jaar of 7 een mixed media bij gekomen. Maar mijn grootste verslaving is bloemen maken van papier, vellum en crêpe papier.

 

Β© 2014 - 2025 hobbywinkel het creatieve zwaantje.com | sitemap | rss