Vaessen Plastic Dropper – Nauwkeurig druppelen zonder knoeien

Artikelnummer: vaessen 65748
Artikel 2 van 10
€ 5,95 (inclusief btw)
Voorraad 6 stuks
Overzicht

Ideaal voor vloeibare media zoals inkt, verf of alcoholinkt

De Vaessen Plastic Dropper is een onmisbaar hulpmiddel voor elke knutselaar of mixed media artiest die werkt met vloeibare materialen. Deze handige druppelfles geeft je volledige controle over hoeveel vloeistof je aanbrengt – en vooral wáár je dat doet. Geen geknoei meer met grote flessen of onhandige schenktuitjes.

Of je nu werkt met alcoholinkt, aquarel, verf, pigmenten of zelfs kleine hoeveelheden lijm: de plastic dropper van Vaessen helpt je om precies te doseren. Dankzij het flexibele kunststof knijpgedeelte kun je met lichte druk exact het juiste aantal druppels loslaten. Ideaal voor het mengen van kleuren, het maken van achtergronden, of het vullen van kleine flesjes en mallen.

 

Voordelen van de Vaessen Plastic Dropper:

  • Nauwkeurige dosering van vloeistoffen

  • Gemaakt van stevig, flexibel kunststof

  • Eenvoudig in gebruik en goed schoon te maken

  • Herbruikbaar en duurzaam

  • Compact formaat – past in elke knutseldoos

Deze dropper is perfect voor creatieve technieken waarbij precisie het verschil maakt. Denk aan alcoholinkt effecten, het verdunnen van verf of het toevoegen van water aan stempelinkt. Ook ideaal voor gebruik in DIY beautyprojecten zoals geurolie of vloeibare kleurstoffen.

 

Kortom: een klein maar krachtig hulpmiddel dat jouw creativiteit ondersteunt tot in het kleinste detail.

 

 

 

Specificatie Omschrijving
Gewicht 0,29 Kg

online workshops

elke woensdagavond geven wij gratis online workshops op ons faceboek kanaal

blog

Design medewerksters

Jolanda Boekholt

hoi ik ben Jolanda Boekholt ik woon samen met John en een heleboel dieren. dieren zijn een hele grote hobby van mij ik heb ook meerdere oppas honden en katten waar ik voor zorg. mijn andere grote hobby is kaarten maken ,mini albums ,bloemen, doosjes en noem maar op knutselen vind ik echt superrr geweldig leuk en daar besteed ik heel veel tijd aan

.  Hallo, Ik ben Astrid Mestrum en geboren en getogen in het mooie Limbrgse Montfort. Ik woon nu al meer dan 30 jaar een paar kilometer verder met Paul in Maasbracht. Ik ben moeder van een dochter en zoon. Sinds 2 jaar oma van een kleinzoon Hayden waar ik 2 dagen in de week op oppas, de maandag en woensdag. Ook ben ik oma van de hondekindjes Chouffe een Amerikaanse Collie en Joep de Labradoodle. Op deze laatste pas ik ook op. Ik maak al meer dan 30 jaar kaarten en daar is sinds een jaar of 7 een mixed media bij gekomen. Maar mijn grootste verslaving is bloemen maken van papier, vellum en crêpe papier.

 

© 2014 - 2025 hobbywinkel het creatieve zwaantje.com | sitemap | rss