Polar Playtime Adhesive Pearls – glanzende winterdecoratie voor kaarten en scrapbooks

Artikelnummer: plakparels polar
Artikel 10 van 12
€ 2,95 (inclusief btw)
Het artikel is uitverkocht.
Overzicht

Werk je aan een winter- of kerstthema in je creatieve projecten? Dan zijn de Polar Playtime embellishments van Craft Consortium precies wat je zoekt. Deze zelfklevende parels voegen een magisch accent toe aan al je scrapbooks, kaarten en DIY winterdecoraties.

Wat zijn Polar Playtime Adhesive Pearls?

Deze zelfklevende parels voor scrapbooking maken deel uit van de Polar Playtime collectie van Craft Consortium. Ze zijn:

  • Glanzend, met parelmoer afwerking

  • Zelfklevend – je hebt geen lijm nodig

  • Perfect afgestemd op het winterthema van de collectie

De kleuren zijn koel, zacht en winters – perfect bij sneeuw, ijsberen, sterren en kerstlichtjes.

 

Winterthema embellishments met een magisch tintje

Deze winterthema embellishments zijn ideaal voor allerlei soorten knutselprojecten:

  • Kerst scrapbooks

  • Winterse wenskaarten

  • Kinderthema’s met ijsberen of sneeuw

  • Fotoboekpagina’s met wintervakanties

Een subtiele parel hier en daar maakt je ontwerp direct sfeervoller.

Waarom kiezen voor Craft Consortium embellishments?

Craft Consortium staat bekend om kwaliteit en stijl. Deze parels:

  • Zijn duurzaam en blijven goed zitten

  • Maken deel uit van een bredere lijn winterproducten

  • Kun je combineren met papier, stempels en stansen uit dezelfde serie

Bekijk bijvoorbeeld ook de Craft Consortium Polar Playtime paper pads (6x6) voor een perfect matchende basis.

 

Perfect voor kerst- en winterkaarten

Als je houdt van parels voor kerst scrapbooks of winter dots voor kaarten maken, dan zijn dit de embellishments voor jou. Gebruik ze om:

  • Een sneeuwachtig randje toe te voegen

  • Kerstbomen of sterren te accentueren

  • Je kaart extra dimensie te geven

Ze zorgen voor een feestelijke uitstraling zonder glitter-overload.

 

Zelfklevende parels winter knutselen

Met deze zelfklevende parels voor winter knutselen kun je ook kinderen aan de slag laten gaan. Ze zijn eenvoudig aan te brengen en geven direct resultaat. Denk aan:

  • Creatieve winterprojecten op school

  • Cadeaulabels of zelfgemaakte kerstcadeaus

  • Kindercollages met sneeuwpoppen of dieren uit de kou

Kortom, creatief én gezellig.

 

Combineer met het volledige Polar Playtime thema

Deze Polar Playtime knutselaccessoires passen perfect bij:

  • IJsbeer-stempels

  • Blauwe en witte scrapbook achtergronden

  • Fluweelachtige linten of sneeuwvlokstansen

Een ijskoud thema wordt ineens hartverwarmend mooi!

Specificatie Omschrijving
Gewicht 0,56 Kg

online workshops

elke woensdagavond geven wij gratis online workshops op ons faceboek kanaal

blog

Design medewerksters

Jolanda Boekholt

hoi ik ben Jolanda Boekholt ik woon samen met John en een heleboel dieren. dieren zijn een hele grote hobby van mij ik heb ook meerdere oppas honden en katten waar ik voor zorg. mijn andere grote hobby is kaarten maken ,mini albums ,bloemen, doosjes en noem maar op knutselen vind ik echt superrr geweldig leuk en daar besteed ik heel veel tijd aan

.  Hallo, Ik ben Astrid Mestrum en geboren en getogen in het mooie Limbrgse Montfort. Ik woon nu al meer dan 30 jaar een paar kilometer verder met Paul in Maasbracht. Ik ben moeder van een dochter en zoon. Sinds 2 jaar oma van een kleinzoon Hayden waar ik 2 dagen in de week op oppas, de maandag en woensdag. Ook ben ik oma van de hondekindjes Chouffe een Amerikaanse Collie en Joep de Labradoodle. Op deze laatste pas ik ook op. Ik maak al meer dan 30 jaar kaarten en daar is sinds een jaar of 7 een mixed media bij gekomen. Maar mijn grootste verslaving is bloemen maken van papier, vellum en crêpe papier.

 

© 2014 - 2025 hobbywinkel het creatieve zwaantje.com | sitemap | rss