Creëer structuur en stijl met Studio Light Essentials Mask – SL48

Artikelnummer: maaksel.48
Artikel 14 van 15
€ 5,99 (inclusief btw)
Voorraad 2 stuks
Overzicht

Een basisstencil met eindeloze mogelijkheden

De Studio Light Essentials Mask SL48 is ontworpen om als veelzijdige basis te dienen in al je creatieve uitingen. Het geometrische patroon is perfect voor zowel moderne als vintage stijlen. Of je nu een subtiele achtergrond zoekt of juist een krachtig patroon centraal wilt zetten – dit stencil doet het allemaal.

Gebruik het met:

  • Inkten en blending tools

  • Structuurpasta of modeling paste

  • Acrylverf, sprays of gesso

  • Chalks of stempelinkt voor zachte effecten


 

 

Perfect voor elk type project

Dit stencil werkt prachtig in combinatie met:

  • Art journaling en dagboekpagina’s

  • Kaarten en creatieve labels

  • Scrapbooking layouts

  • Mixed media canvas of panelen

  • Bullet journaling & collagekunst

Breng diepte, ritme en visuele interesse aan in slechts een paar stappen.


 

 

Daarom shop je bij Het Creatieve Zwaantje

✔ Groot assortiment Essentials stencils van Studio Light
✔ Snelle verzending uit eigen voorraad
✔ Gratis verzending vanaf € 50 binnen Nederland
✔ Veilig en vertrouwd betalen via iDEAL, Bancontact of Klarna
✔ Persoonlijk contact & creatief advies

Wij zorgen voor het juiste materiaal, zodat jij voluit kunt creëren.

online workshops

elke woensdagavond geven wij gratis online workshops op ons faceboek kanaal

blog

Design medewerksters

Jolanda Boekholt

hoi ik ben Jolanda Boekholt ik woon samen met John en een heleboel dieren. dieren zijn een hele grote hobby van mij ik heb ook meerdere oppas honden en katten waar ik voor zorg. mijn andere grote hobby is kaarten maken ,mini albums ,bloemen, doosjes en noem maar op knutselen vind ik echt superrr geweldig leuk en daar besteed ik heel veel tijd aan

.  Hallo, Ik ben Astrid Mestrum en geboren en getogen in het mooie Limbrgse Montfort. Ik woon nu al meer dan 30 jaar een paar kilometer verder met Paul in Maasbracht. Ik ben moeder van een dochter en zoon. Sinds 2 jaar oma van een kleinzoon Hayden waar ik 2 dagen in de week op oppas, de maandag en woensdag. Ook ben ik oma van de hondekindjes Chouffe een Amerikaanse Collie en Joep de Labradoodle. Op deze laatste pas ik ook op. Ik maak al meer dan 30 jaar kaarten en daar is sinds een jaar of 7 een mixed media bij gekomen. Maar mijn grootste verslaving is bloemen maken van papier, vellum en crêpe papier.

 

© 2014 - 2025 hobbywinkel het creatieve zwaantje.com | sitemap | rss