Heffy Doodle Sweet Scalloped Slimline snijmal kopen – sierlijke basis voor je kaarten

Artikelnummer: HFD 0368
Artikel 4 van 11
€ 24,75 (inclusief btw)
Voorraad 1 stuk
Overzicht

Voeg stijl en elegantie toe aan je slimline kaarten met deze scalloped snijmallen

De Sweet Scalloped Slimline snijmalset van Heffy Doodle is een onmisbare basis voor iedereen die graag slimline kaarten maakt. Deze die-only set bevat meerdere panelen met een sierlijke scalloped (gegolfde) rand, ideaal voor het maken van gelaagde layouts, doorkijkkaarten of klassieke kaartbases.

Dankzij de verschillende formaten kun je eenvoudig een mooi opgebouwd geheel creëren. Combineer de panelen met stempels, interactieve elementen of gebruik ze als elegante achtergrond voor je creatie.

 

Waarom je deze snijmal in je basiscollectie wilt:

  • ✔️ Sierlijke gegolfde randen voor een klassieke uitstraling

  • ✔️ Meerdere formaten – ideaal voor lagen op slimline kaarten

  • ✔️ Alleen snijmallen – eindeloos te combineren met andere sets

  • ✔️ Werkt perfect met standaard stansmachines

  • ✔️ Past bij alle stijlen: van speels tot chic

Gebruik wit voor clean & simple, kraft voor rustiek of glitterpapier voor feestelijke flair. Deze set past zich moeiteloos aan jouw stijl aan.

 

Specificatie Omschrijving
Gewicht 0,32 Kg

online workshops

elke woensdagavond geven wij gratis online workshops op ons faceboek kanaal

blog

Design medewerksters

Jolanda Boekholt

hoi ik ben Jolanda Boekholt ik woon samen met John en een heleboel dieren. dieren zijn een hele grote hobby van mij ik heb ook meerdere oppas honden en katten waar ik voor zorg. mijn andere grote hobby is kaarten maken ,mini albums ,bloemen, doosjes en noem maar op knutselen vind ik echt superrr geweldig leuk en daar besteed ik heel veel tijd aan

.  Hallo, Ik ben Astrid Mestrum en geboren en getogen in het mooie Limbrgse Montfort. Ik woon nu al meer dan 30 jaar een paar kilometer verder met Paul in Maasbracht. Ik ben moeder van een dochter en zoon. Sinds 2 jaar oma van een kleinzoon Hayden waar ik 2 dagen in de week op oppas, de maandag en woensdag. Ook ben ik oma van de hondekindjes Chouffe een Amerikaanse Collie en Joep de Labradoodle. Op deze laatste pas ik ook op. Ik maak al meer dan 30 jaar kaarten en daar is sinds een jaar of 7 een mixed media bij gekomen. Maar mijn grootste verslaving is bloemen maken van papier, vellum en crêpe papier.

 

© 2014 - 2025 hobbywinkel het creatieve zwaantje.com | sitemap | rss