Geef je creaties een warme, verweerde ziel met Kastanjebruine Distress Paste

Artikelnummer: 301265/1301
Artikel 4 van 7
€ 5,25 (inclusief btw)
Voorraad 1 stuk
Overzicht

Breng warmte en structuur aan je creatie

Cadence Distress Paste Kastanjebruin is een rijke structuurpasta met een warme, bruine tint. Ideaal voor vintage effecten, verweerde achtergronden of robuuste textuur in je kunstwerk. Deze pasta is perfect voor mixed media, scrapbooking en decoratieve projecten waarbij een doorleefde uitstraling gewenst is.

Gebruik hem op canvas, hout, MDF, papier, karton, glas of keramiek – en ervaar direct het verschil in uitstraling en diepte.

 

 

Zo gebruik je Cadence Distress Paste Kastanjebruin

  • Breng aan met een spatel, spons of grove penseel

  • Creëer structuur met sjablonen of stempels

  • Laat goed drogen voor een stevig reliëf

  • Combineer met Cadence acrylverf of shimmer spray’s

  • Licht opschuren na droging geeft een verweerd effect

De pasta droogt snel en is geurarm, waardoor je direct door kunt werken aan je volgende laag.

 

 

Toepassingen van Distress Paste

✔️ Mixed media canvas en art journals
✔️ Houten decoraties en MDF-projecten
✔️ Achtergronden voor kaarten of labels
✔️ Creatieve interieuraccenten
✔️ DIY-projecten met een vintage of rustiek karakter

 

 

Combineer met deze Cadence producten

  • Cadence Hybride Acrylverf voor basiskleur of highlights

  • Cadence Rusty Patina voor extra verweerd effect

  • Cadence Shimmer Spray voor subtiele glansaccenten

  • Sjablonen, rice paper en textuurtools voor meer diepte

Voordelen van Cadence Distress Paste Kastanjebruin

  • Mooie warme bruine kleur met vintage uitstraling

  • Dikke, korrelige text

Specificatie Omschrijving
Gewicht 2,6 Kg

online workshops

elke woensdagavond geven wij gratis online workshops op ons faceboek kanaal

blog

Design medewerksters

Jolanda Boekholt

hoi ik ben Jolanda Boekholt ik woon samen met John en een heleboel dieren. dieren zijn een hele grote hobby van mij ik heb ook meerdere oppas honden en katten waar ik voor zorg. mijn andere grote hobby is kaarten maken ,mini albums ,bloemen, doosjes en noem maar op knutselen vind ik echt superrr geweldig leuk en daar besteed ik heel veel tijd aan

.  Hallo, Ik ben Astrid Mestrum en geboren en getogen in het mooie Limbrgse Montfort. Ik woon nu al meer dan 30 jaar een paar kilometer verder met Paul in Maasbracht. Ik ben moeder van een dochter en zoon. Sinds 2 jaar oma van een kleinzoon Hayden waar ik 2 dagen in de week op oppas, de maandag en woensdag. Ook ben ik oma van de hondekindjes Chouffe een Amerikaanse Collie en Joep de Labradoodle. Op deze laatste pas ik ook op. Ik maak al meer dan 30 jaar kaarten en daar is sinds een jaar of 7 een mixed media bij gekomen. Maar mijn grootste verslaving is bloemen maken van papier, vellum en crêpe papier.

 

© 2014 - 2025 hobbywinkel het creatieve zwaantje.com | sitemap | rss