Stamperia Rice Paper A4 – Klaprozen (Botanic Poppy DFSA4306)

Artikelnummer: DFSA4306
Artikel 1 van 10
€ 2,10 (inclusief btw)
Voorraad 15 stuks
Overzicht

Voor verfijnde creaties met een botanische touch

Dit prachtige Stamperia ricepapier A4 – Klaprozen (DFSA4306) is een must-have voor iedereen die houdt van botanische illustraties, romantische accenten en vintage flair. Het klaprozenontwerp komt prachtig tot zijn recht op kaarten, MDF-vormen, canvas of glas.

Het papier is dun, sterk en licht transparant – wat zorgt voor een naadloze verwerking op vrijwel elke ondergrond. Dankzij het A4-formaat is het direct klaar voor gebruik, zonder snijden of bijwerken.


 

 

Waarom kiezen voor Stamperia ricepapier?

  • Gedrukt op hoogwaardig Italiaans rijstpapier

  • Vintage klaprozenprint met fijne details en zachte kleuren

  • Geschikt voor: MDF, hout, papier, canvas, glas, kaarsen, karton, keramiek

  • Eenvoudig aan te brengen met decoupagelijm

  • Het papier smelt visueel samen met de ondergrond

  • Verpakt per 1 vel op A4-formaat (21 x 29,7 cm)


 

 

Wat is ricepapier eigenlijk?

Ricepapier is een dun, vezelrijk papier dat speciaal wordt gemaakt voor creatieve toepassingen zoals decoupage, scrapbooking en mixed media. Het wordt vervaardigd van natuurlijke plantenvezels zoals moerbei, rijststro of bamboe en heeft daardoor een unieke vezelstructuur.

Stamperia produceert dit papier nog altijd op traditionele wijze in Italië, wat zorgt voor een prachtige kwaliteit die sterk genoeg is om op veel ondergronden te verwerken zonder te scheuren.


 

 

Hoe gebruik je dit ricepapier?

  1. Knip of scheur het motief uit voor zachte randen

  2. Breng een dunne laag decoupagelijm aan op de ondergrond

  3. Leg het ricepapier voorzichtig op zijn plaats

  4. Strijk zachtjes glad met een penseel – werk vanuit het midden naar buiten

  5. Laat drogen en werk eventueel af met vernis of wax

Ideaal voor kaartenmakers, mixed media artists, decorateurs en hobbyisten.


 

 

Creatieve toepassingen

✔️ MDF-harten en ornamenten
✔️ Kaarten & bullet journals
✔️ Canvas en schilderijen
✔️ Cadeaulabels en houten doosjes
✔️ Glazen flessen, potten of keramiek (decoratief gebruik)
✔️ Scrapbooking achtergronden en collages


 

 

Waarom bij ons bestellen?

✔️ Vandaag vóór 15:00 besteld = vandaag verzonden
✔️ Gratis verzending vanaf €50 (NL)
✔️ Altijd een leuke creatieve verrassing bij je bestelling
✔️ Automatisch sparen voor korting via ons spaarsysteem
✔️ Klantenservice met passie voor knutselen

Specificatie Omschrijving
Gewicht 0,49 Kg

online workshops

elke woensdagavond geven wij gratis online workshops op ons faceboek kanaal

blog

Design medewerksters

Jolanda Boekholt

hoi ik ben Jolanda Boekholt ik woon samen met John en een heleboel dieren. dieren zijn een hele grote hobby van mij ik heb ook meerdere oppas honden en katten waar ik voor zorg. mijn andere grote hobby is kaarten maken ,mini albums ,bloemen, doosjes en noem maar op knutselen vind ik echt superrr geweldig leuk en daar besteed ik heel veel tijd aan

.  Hallo, Ik ben Astrid Mestrum en geboren en getogen in het mooie Limbrgse Montfort. Ik woon nu al meer dan 30 jaar een paar kilometer verder met Paul in Maasbracht. Ik ben moeder van een dochter en zoon. Sinds 2 jaar oma van een kleinzoon Hayden waar ik 2 dagen in de week op oppas, de maandag en woensdag. Ook ben ik oma van de hondekindjes Chouffe een Amerikaanse Collie en Joep de Labradoodle. Op deze laatste pas ik ook op. Ik maak al meer dan 30 jaar kaarten en daar is sinds een jaar of 7 een mixed media bij gekomen. Maar mijn grootste verslaving is bloemen maken van papier, vellum en crêpe papier.

 

© 2014 - 2025 hobbywinkel het creatieve zwaantje.com | sitemap | rss