Cadence Hybrid Acrylic Oxford Groen (120 ml)

Artikelnummer: 301201/0819
Artikel 6 van 9
€ 4,55 (inclusief btw)
Voorraad 1 stuk
Overzicht

Cadence Hybrid Acrylic – Oxford Groen

is een elegante, tijdloze groentint met een krachtige, matte dekking. Deze hybride acrylverf op waterbasis hecht zónder primer op vrijwel alle ondergronden – van hout en glas tot stof, keramiek en kunststof.

De kleur Oxford groen is diep, stijlvol en perfect voor klassieke interieurprojecten, vintage decoraties, kerstitems of rustgevende natuurlijke thema's.

 

🎨 Waarom kiezen voor Oxford groen van Cadence?

– Diepe, klassieke groentint met matte afwerking
– Hecht zonder primer op hout, glas, metaal, stof, keramiek en meer
– Geschikt voor binnen én buiten
– Sneldrogend, geurarm en duurzaam
– Watergedragen en niet-giftig

Of je nu meubels opknapt, kerstdecoratie maakt of mixed media projecten uitvoert: deze verf levert een professioneel resultaat.


 

✅ Toepasbaar op o.a.:

  • Hout, MDF, karton

  • Canvas, papier

  • Glas, keramiek, porselein

  • Kunststof, leer, textiel

  • Beton, steen, terracotta

  • Styropor en zelfs muren

 

🎥 Bekijk hoe wij deze kleur gebruiken in onze live demo’s op Facebook of op YouTube.

Voor 15:00 uur besteld? Dan verzenden we jouw Oxford groene verf vandaag nog – mét een creatieve verrassing van Het Creatieve Zwaantje.

Specificatie Omschrijving
Gewicht 2,2 Kg

online workshops

elke woensdagavond geven wij gratis online workshops op ons faceboek kanaal

blog

Design medewerksters

Jolanda Boekholt

hoi ik ben Jolanda Boekholt ik woon samen met John en een heleboel dieren. dieren zijn een hele grote hobby van mij ik heb ook meerdere oppas honden en katten waar ik voor zorg. mijn andere grote hobby is kaarten maken ,mini albums ,bloemen, doosjes en noem maar op knutselen vind ik echt superrr geweldig leuk en daar besteed ik heel veel tijd aan

.  Hallo, Ik ben Astrid Mestrum en geboren en getogen in het mooie Limbrgse Montfort. Ik woon nu al meer dan 30 jaar een paar kilometer verder met Paul in Maasbracht. Ik ben moeder van een dochter en zoon. Sinds 2 jaar oma van een kleinzoon Hayden waar ik 2 dagen in de week op oppas, de maandag en woensdag. Ook ben ik oma van de hondekindjes Chouffe een Amerikaanse Collie en Joep de Labradoodle. Op deze laatste pas ik ook op. Ik maak al meer dan 30 jaar kaarten en daar is sinds een jaar of 7 een mixed media bij gekomen. Maar mijn grootste verslaving is bloemen maken van papier, vellum en crêpe papier.

 

© 2014 - 2025 hobbywinkel het creatieve zwaantje.com | sitemap | rss