WOW! Embossing Powder Metallic Violet WG04R – stijlvol paars met matte metallic effect

Artikel 24 van 128
€ 3,95 (inclusief btw)
Voorraad 1 stuk
Overzicht

De WOW! Metallic Violet WG04R is een embossingpoeder in een rijke, paarse tint met een moderne matte metallic finish. Deze kleur combineert elegantie met kracht, en is onderdeel van de WG Metaline-serie van WOW! – ontworpen voor creatieve projecten met karakter.

De matte metallic look zorgt voor een gedempte glans, waardoor je een uniek en stoer resultaat krijgt dat perfect past bij journaling, urban stijlen en mixed media. Het paarse pigment blijft krachtig zichtbaar, zelfs na verhitting.

Perfect voor:

  • Creatieve projecten met een mystieke of koninklijke uitstraling

  • Herfstkaarten, fantasy-thema’s of botanische designs

  • Mannelijke kaarten met een bijzondere kleur

  • Art journals, scrapbooking en tags met diepte en textuur

Dankzij de regular korrelgrootte kun je deze poeder goed gebruiken op zowel gedetailleerde als grotere oppervlakken.


Waarom bestellen bij Het Creatieve Zwaantje?

✔ Voor 15:00 uur besteld = vandaag verzonden
✔ Altijd een verrassing bij je bestelling
✔ Spaar automatisch voor korting op je favoriete producten
✔ Gratis verzending vanaf €50 binnen Nederland

Maak je ontwerpen krachtig én stijlvol met de WOW! Metallic Violet WG04R – embossingpoeder met een bijzondere kleur en matte metallic uitstraling.


 

Specificatie Omschrijving
Gewicht 0,020 Kg

online workshops

elke woensdagavond geven wij gratis online workshops op ons faceboek kanaal

blog

Design medewerksters

Jolanda Boekholt

hoi ik ben Jolanda Boekholt ik woon samen met John en een heleboel dieren. dieren zijn een hele grote hobby van mij ik heb ook meerdere oppas honden en katten waar ik voor zorg. mijn andere grote hobby is kaarten maken ,mini albums ,bloemen, doosjes en noem maar op knutselen vind ik echt superrr geweldig leuk en daar besteed ik heel veel tijd aan

.  Hallo, Ik ben Astrid Mestrum en geboren en getogen in het mooie Limbrgse Montfort. Ik woon nu al meer dan 30 jaar een paar kilometer verder met Paul in Maasbracht. Ik ben moeder van een dochter en zoon. Sinds 2 jaar oma van een kleinzoon Hayden waar ik 2 dagen in de week op oppas, de maandag en woensdag. Ook ben ik oma van de hondekindjes Chouffe een Amerikaanse Collie en Joep de Labradoodle. Op deze laatste pas ik ook op. Ik maak al meer dan 30 jaar kaarten en daar is sinds een jaar of 7 een mixed media bij gekomen. Maar mijn grootste verslaving is bloemen maken van papier, vellum en crêpe papier.

 

© 2014 - 2025 hobbywinkel het creatieve zwaantje.com | sitemap | rss