Stamperia – Orchids and Cats Die Cuts Assorted (41pcs) – DFLDC93

Artikel 10 van 16
€ 5,35 (inclusief btw)
Voorraad 4 stuks
Overzicht

 

Een perfecte mix van elegantie en schattigheid!

De Stamperia Die Cuts Assorted – Orchids and Cats (DFLDC93) bevat 41 stevige kartonnen figuren met een unieke combinatie van sierlijke orchideeën en speelse katten.

De illustraties zijn romantisch en zacht van kleur, perfect afgestemd op de Orchids and Cats collectie. Deze embellishments zijn ideaal voor scrapbooking, journaling, kaarten of mixed media projecten met een botanisch of dierlijk thema.

📦 Inhoud: 41 kartonnen die-cuts
🌿 Thema: Katten, orchideeën, bloemen, vintage romantiek
📄 Materiaal: Stevig karton – direct klaar voor gebruik
🎨 Stijl: Zacht, sierlijk en warm
🇮🇹 Merk: Stamperia – Italiaans design en kwaliteit

Gebruik ze als finishing touch op elk creatief project, los of in combinatie met de bijbehorende paper pad en ephemera.


Waarom kiezen voor deze die-cuts?

  • Gedetailleerde prints en romantische stijl

  • Perfect op kleur afgestemd op de collectie

  • Geeft extra diepte aan je werk dankzij het stevige karton

  • Meteen bruikbaar – geen knipwerk nodig

  • Ideaal voor kattenliefhebbers en botanische creaties

Voor iedereen die houdt van een zachte, vrouwelijke en dromerige sfeer in creatieve projecten.


Waarom bij ons kopen?

Snelle levering uit eigen voorraad
📦 Altijd netjes & kreukvrij verpakt
🛒 Persoonlijke klantenservice met creatieve kennis
🎨 Grote liefde voor papier & scrapbooking
💌 Toegang tot creatieve inspiratie via onze nieuwsbrief

Wij helpen je verder dan alleen het product – we denken met je mee voor het mooiste resultaat.


 

    Specificatie Omschrijving
    Gewicht 0,258 Kg

    online workshops

    elke woensdagavond geven wij gratis online workshops op ons faceboek kanaal

    blog

    Design medewerksters

    Jolanda Boekholt

    hoi ik ben Jolanda Boekholt ik woon samen met John en een heleboel dieren. dieren zijn een hele grote hobby van mij ik heb ook meerdere oppas honden en katten waar ik voor zorg. mijn andere grote hobby is kaarten maken ,mini albums ,bloemen, doosjes en noem maar op knutselen vind ik echt superrr geweldig leuk en daar besteed ik heel veel tijd aan

    .  Hallo, Ik ben Astrid Mestrum en geboren en getogen in het mooie Limbrgse Montfort. Ik woon nu al meer dan 30 jaar een paar kilometer verder met Paul in Maasbracht. Ik ben moeder van een dochter en zoon. Sinds 2 jaar oma van een kleinzoon Hayden waar ik 2 dagen in de week op oppas, de maandag en woensdag. Ook ben ik oma van de hondekindjes Chouffe een Amerikaanse Collie en Joep de Labradoodle. Op deze laatste pas ik ook op. Ik maak al meer dan 30 jaar kaarten en daar is sinds een jaar of 7 een mixed media bij gekomen. Maar mijn grootste verslaving is bloemen maken van papier, vellum en crêpe papier.

     

    © 2014 - 2025 hobbywinkel het creatieve zwaantje.com | sitemap | rss