Scrap Boys 3D Foam Cubes – 1 mm dik – Voor subtiel verhoogde accenten

Artikel 8 van 21
€ 3,52 (inclusief btw)
Voorraad 10 stuks
Overzicht

De Scrap Boys 3D Foam Cubes – 1 mm dik zijn kleine, zelfklevende schuimblokjes die perfect zijn voor het aanbrengen van een zeer subtiel 3D-effect. Ideaal voor kaarten en creaties die door de brievenbus moeten of als je werkt in meerdere lagen met fijne details.

 

Wat is het?

  • Foam cubes (kleine schuimblokjes)

  • Merk: Scrap Boys

  • Dikte: 1 mm

  • Kleur: wit

  • Dubbelzijdig klevend

  • Zuurvrij – veilig voor langdurige projecten

Waarvoor dient het?
Gebruik deze foam blokjes om kleine elementen net iets los te laten komen van de achtergrond. Denk aan tekstlabels, embellishments, banners of mini-stansjes. Dankzij de lage dikte blijft je project strak en geschikt voor verzending.

 

 

Wat kun je ermee doen?

  • Licht verhoogde details op kaarten

  • Scrapbookpagina’s met subtiele diepte

  • Journals en planners zonder bulk

  • Tags en kleine accenten

  • Projecten die plat moeten blijven (postvriendelijk)

Hoe gebruik je het?
Verwijder het beschermlaagje, plak het blokje op het gewenste element, trek de bovenlaag los en plaats het op je project. Geen geknoei met lijm en het resultaat is strak en professioneel.

 

 

Voordelen van Scrap Boys foam cubes – 1 mm:

  • Perfect voor fijne accenten en postvriendelijk werk

  • Eenvoudig en schoon te verwerken

  • Sterke kleefkracht – blijft goed zitten

  • Neutraal wit – valt niet op onder lichte elementen

  • Veilig voor papier & foto’s (zuurvrij)

 

 

Waarom bestellen bij Het Creatieve Zwaantje?

  • Altijd een creatieve verrassing bij je bestelling

  • Snelle levering uit eigen voorraad

  • Gratis verzending vanaf € 50,-

  • Met liefde geselecteerd door creatieve makers

online workshops

elke woensdagavond geven wij gratis online workshops op ons faceboek kanaal

blog

Design medewerksters

Jolanda Boekholt

hoi ik ben Jolanda Boekholt ik woon samen met John en een heleboel dieren. dieren zijn een hele grote hobby van mij ik heb ook meerdere oppas honden en katten waar ik voor zorg. mijn andere grote hobby is kaarten maken ,mini albums ,bloemen, doosjes en noem maar op knutselen vind ik echt superrr geweldig leuk en daar besteed ik heel veel tijd aan

.  Hallo, Ik ben Astrid Mestrum en geboren en getogen in het mooie Limbrgse Montfort. Ik woon nu al meer dan 30 jaar een paar kilometer verder met Paul in Maasbracht. Ik ben moeder van een dochter en zoon. Sinds 2 jaar oma van een kleinzoon Hayden waar ik 2 dagen in de week op oppas, de maandag en woensdag. Ook ben ik oma van de hondekindjes Chouffe een Amerikaanse Collie en Joep de Labradoodle. Op deze laatste pas ik ook op. Ik maak al meer dan 30 jaar kaarten en daar is sinds een jaar of 7 een mixed media bij gekomen. Maar mijn grootste verslaving is bloemen maken van papier, vellum en crêpe papier.

 

© 2014 - 2025 hobbywinkel het creatieve zwaantje.com | sitemap | rss