-12%

Stamperia Die Cuts – Arctic Antarctic winterdecoraties in de SALE

Artikel 2 van 4
€ 5,19 € 4,59 (inclusief btw)
Voorraad 2 stuks
Overzicht

 

Breng de serene sfeer van winter en poolgebieden tot leven met deze prachtige die cuts uit de Stamperia Arctic Antarctic collectie. Deze set bevat 45 gedetailleerde papieren figuren, perfect voor scrapbooking, art journaling, kaarten en mixed media projecten. En het mooiste? Hij is nu tijdelijk in de SALE!

Deze embellishments zijn gedrukt op stevig, kwalitatief papier en klaar om te verwerken – geen knipwerk nodig. De designs zijn typisch Stamperia: elegant, dromerig en rijk aan details. Denk aan:

  • Pooldieren zoals ijsberen, pinguïns en walvissen

  • Ijzige landschappen en bergtoppen

  • Kristallen, sneeuwsterren en zachte kleuraccenten in blauw, wit en zilver

Perfect om te combineren met het Arctic Antarctic designpapier of om een winterthema toe te voegen aan je bestaande creaties.

Of je nu een winterlayout maakt in je scrapbook, een bijzondere kerstkaart wil versturen of een pagina in je journal versiert – deze die cuts voegen direct sfeer en verhaal toe.

Gebruik ze los, in lagen of in combinatie met stempels en shimmer voor extra diepte. Ze zijn ook mooi te combineren met kraftpapier, vellum of structuurpasta voor een mixed media look.

 

Combineer deze winterse die cuts met de bijpassende stempels uit de Arctic Antarctic collectie voor nóg meer sfeer en samenhang in je project.


Op = op!
De die cuts zijn tijdelijk afgeprijsd en slechts beperkt op voorraad. Dus zoek je nog unieke winterdecoraties voor je creatieve project? Bestel dan nu jouw Stamperia Arctic Antarctic set met korting!


 

Specificatie Omschrijving
Gewicht 0,34 Kg

online workshops

elke woensdagavond geven wij gratis online workshops op ons faceboek kanaal

blog

Design medewerksters

Jolanda Boekholt

hoi ik ben Jolanda Boekholt ik woon samen met John en een heleboel dieren. dieren zijn een hele grote hobby van mij ik heb ook meerdere oppas honden en katten waar ik voor zorg. mijn andere grote hobby is kaarten maken ,mini albums ,bloemen, doosjes en noem maar op knutselen vind ik echt superrr geweldig leuk en daar besteed ik heel veel tijd aan

.  Hallo, Ik ben Astrid Mestrum en geboren en getogen in het mooie Limbrgse Montfort. Ik woon nu al meer dan 30 jaar een paar kilometer verder met Paul in Maasbracht. Ik ben moeder van een dochter en zoon. Sinds 2 jaar oma van een kleinzoon Hayden waar ik 2 dagen in de week op oppas, de maandag en woensdag. Ook ben ik oma van de hondekindjes Chouffe een Amerikaanse Collie en Joep de Labradoodle. Op deze laatste pas ik ook op. Ik maak al meer dan 30 jaar kaarten en daar is sinds een jaar of 7 een mixed media bij gekomen. Maar mijn grootste verslaving is bloemen maken van papier, vellum en crêpe papier.

 

© 2014 - 2025 hobbywinkel het creatieve zwaantje.com | sitemap | rss