Elizabeth Craft Design snijmal florals 14

Artikel 25 van 37
€ 10,25 (inclusief btw)
Voorraad 1 stuk
Overzicht

Klassieke bloemen snijmal voor stijlvolle kaarten

De Florals 14 snijmal van Elizabeth Craft Designs is perfect voor het maken van elegante en klassieke bloemen in laagjes. Of je nu houdt van romantisch, botanisch of strak modern: deze bloemvorm past bij elke stijl.

Waarom Florals 14 onmisbaar is in jouw collectie:

  • Gedetailleerde bloemvormen in verschillende groottes

  • Bouw zelf prachtige 3D-bloemen op met diepte en volume

  • Perfect voor kaarten, journals, scrapbooking en decoratieve projecten

  • Combineerbaar met andere Florals uit de ECD-serie

  • Europese topkwaliteit – compatibel met gangbare stansmachines

Gebruik gekleurd papier, vellum, glitterkarton of aquareltechnieken om je bloemen helemaal eigen te maken. Voeg een takje, tekstlabel of strik toe, en je hebt een eyecatcher die overal bij past!


 

 

online workshops

elke woensdagavond geven wij gratis online workshops op ons faceboek kanaal

blog

Design medewerksters

Jolanda Boekholt

hoi ik ben Jolanda Boekholt ik woon samen met John en een heleboel dieren. dieren zijn een hele grote hobby van mij ik heb ook meerdere oppas honden en katten waar ik voor zorg. mijn andere grote hobby is kaarten maken ,mini albums ,bloemen, doosjes en noem maar op knutselen vind ik echt superrr geweldig leuk en daar besteed ik heel veel tijd aan

.  Hallo, Ik ben Astrid Mestrum en geboren en getogen in het mooie Limbrgse Montfort. Ik woon nu al meer dan 30 jaar een paar kilometer verder met Paul in Maasbracht. Ik ben moeder van een dochter en zoon. Sinds 2 jaar oma van een kleinzoon Hayden waar ik 2 dagen in de week op oppas, de maandag en woensdag. Ook ben ik oma van de hondekindjes Chouffe een Amerikaanse Collie en Joep de Labradoodle. Op deze laatste pas ik ook op. Ik maak al meer dan 30 jaar kaarten en daar is sinds een jaar of 7 een mixed media bij gekomen. Maar mijn grootste verslaving is bloemen maken van papier, vellum en crêpe papier.

 

© 2014 - 2025 hobbywinkel het creatieve zwaantje.com | sitemap | rss