Time For Tea clear stempel Baked With More Love

Artikel 3 van 5
€ 12,50 (inclusief btw)
Voorraad 1 stuk
Overzicht

Time for Tea – Baked with More Love

is een heerlijke stempelset voor creatieve bakkers en knutselaars! De set bevat vrolijke illustraties zoals cupcakes, garde, ovenwant, taart en een schattige chef – perfect voor kaarten, cadeaulabels of een bakdag-journalpagina.

Je maakt het helemaal af met de bijpassende snijmal. Zo knip je niets meer met de hand en geef je je figuurtjes een strakke, professionele afwerking. Ideaal voor 3D-effecten of snelle productie van meerdere kaartjes.

 

Waarom deze set zo in de smaak valt:
– Stempels met bakthema: cupcakes, schort, keukenspullen & meer
– Inclusief bijpassende snijmal (los verkrijgbaar)
– Perfect voor verjaardagskaarten, traktaties en cadeaulabels
– Geschikt voor inkleuren met brushmarkers, potlood of aquarel
– Te gebruiken met acrylblok of stempelplatform

🎥 In onze Facebook live demo’s laten we zien hoe je dit soort sets creatief inzet. Of kijk ze terug op ons YouTube-kanaal voor stap-voor-stap inspiratie.

Voor 15:00 uur besteld? Dan wordt je pakket vandaag nog verzonden – met liefde, zorg en een creatieve verrassing van Het Creatieve Zwaantje.

👉 Tip: Klik hier om de bijpassende snijmal te bekijken. 

 

Specificatie Omschrijving
Gewicht 0,23 Kg

online workshops

elke woensdagavond geven wij gratis online workshops op ons faceboek kanaal

blog

Design medewerksters

Jolanda Boekholt

hoi ik ben Jolanda Boekholt ik woon samen met John en een heleboel dieren. dieren zijn een hele grote hobby van mij ik heb ook meerdere oppas honden en katten waar ik voor zorg. mijn andere grote hobby is kaarten maken ,mini albums ,bloemen, doosjes en noem maar op knutselen vind ik echt superrr geweldig leuk en daar besteed ik heel veel tijd aan

.  Hallo, Ik ben Astrid Mestrum en geboren en getogen in het mooie Limbrgse Montfort. Ik woon nu al meer dan 30 jaar een paar kilometer verder met Paul in Maasbracht. Ik ben moeder van een dochter en zoon. Sinds 2 jaar oma van een kleinzoon Hayden waar ik 2 dagen in de week op oppas, de maandag en woensdag. Ook ben ik oma van de hondekindjes Chouffe een Amerikaanse Collie en Joep de Labradoodle. Op deze laatste pas ik ook op. Ik maak al meer dan 30 jaar kaarten en daar is sinds een jaar of 7 een mixed media bij gekomen. Maar mijn grootste verslaving is bloemen maken van papier, vellum en crêpe papier.

 

© 2014 - 2025 hobbywinkel het creatieve zwaantje.com | sitemap | rss