Spellbinders Mini Blending Brushes – Perfecte controle voor elk detail!

Artikel 10 van 18
€ 3,49 (inclusief btw)
Voorraad 3 stuks
Overzicht

Wat zijn de Spellbinders Mini Blending Brushes?

De Spellbinders Mini Blending Brush Set bevat vier hoogwaardige blending brushes met een compact borsteloppervlak. Dankzij de kleine ronde borstelkop (ongeveer 1,5 cm) zijn deze penselen perfect voor detailwerk bij stempelen, sjabloneren en kleurverlopen op kleine oppervlakken.

 

 

 Voor wie zijn deze brushes geschikt?

Of je nu kaarten maakt, werkt in een art journal of met mixed media aan de slag gaat – deze brushes zijn ideaal voor:

  • Kleuren van gedetailleerde stempels

  • Werken met stencils zonder onderlopen

  • Accentjes aanbrengen op kleine plekjes

  • Fijn blenden van meerdere kleuren in een beperkt oppervlak

 

 

 Voordelen van de Spellbinders blending set

  • Set van 4 herbruikbare mini brushes

  • Zachte synthetische haren voor een vloeiend resultaat

  • Ergonomisch handvat voor comfortabele grip en precisie

  • Geschikt voor inkt, chalk, pigmentpoeder en meer

  • Makkelijk te reinigen met lauwwarm water

 

 

 Waarom deze mini brushes in huis halen?

Deze blending brushes van Spellbinders zijn een must-have in elke hobbykast. Ze geven je volledige controle over je inkttechnieken, zelfs op de kleinste details. Je werkt schoner, nauwkeuriger en professioneler – met zichtbaar mooier resultaat.

Specificatie Omschrijving
Gewicht 0,44 Kg

online workshops

elke woensdagavond geven wij gratis online workshops op ons faceboek kanaal

blog

Design medewerksters

Jolanda Boekholt

hoi ik ben Jolanda Boekholt ik woon samen met John en een heleboel dieren. dieren zijn een hele grote hobby van mij ik heb ook meerdere oppas honden en katten waar ik voor zorg. mijn andere grote hobby is kaarten maken ,mini albums ,bloemen, doosjes en noem maar op knutselen vind ik echt superrr geweldig leuk en daar besteed ik heel veel tijd aan

.  Hallo, Ik ben Astrid Mestrum en geboren en getogen in het mooie Limbrgse Montfort. Ik woon nu al meer dan 30 jaar een paar kilometer verder met Paul in Maasbracht. Ik ben moeder van een dochter en zoon. Sinds 2 jaar oma van een kleinzoon Hayden waar ik 2 dagen in de week op oppas, de maandag en woensdag. Ook ben ik oma van de hondekindjes Chouffe een Amerikaanse Collie en Joep de Labradoodle. Op deze laatste pas ik ook op. Ik maak al meer dan 30 jaar kaarten en daar is sinds een jaar of 7 een mixed media bij gekomen. Maar mijn grootste verslaving is bloemen maken van papier, vellum en crêpe papier.

 

© 2014 - 2025 hobbywinkel het creatieve zwaantje.com | sitemap | rss