simon hurley stencil deco diamonds

Artikel 2 van 5
€ 5,95 (inclusief btw)
Voorraad 3 stuks
Overzicht

 

6x6" Masking Stencil (HUS83375)
Voor een vleugje Art Deco glamour in jouw creaties

Geef je kaarten en scrapbookingprojecten een elegant en speels patroon met de Simon Hurley Deco Diamonds stencil. Dit 6x6 inch masker & stencil duo is ontworpen door Simon Hurley in samenwerking met Ranger Ink, en voegt direct een stijlvolle Art Deco look toe aan je creatieve werk.

Deze hoogwaardige stencil is perfect geschikt voor:

  • Dye inkten en stempelinkten

  • Inktsprays en blending technieken

  • Texture- en embossing pastes

  • Markers, pennen of verf

Waarom kiezen voor deze stencil?

✔ Luxe diamantpatroon – ideaal voor stijlvolle achtergronden
✔ Inclusief masker en stencil – dus zowel negatief als positief gebruik mogelijk
✔ Herbruikbaar, stevig materiaal – makkelijk schoon te maken
✔ Perfect formaat voor kaarten en journals (15,24 x 15,24 cm)

Gebruik de Simon Hurley Deco Diamonds stencil met zijn andere stempels, inkten en embossingfolders voor een perfect afgestemd resultaat. Of je nu houdt van strak en grafisch of een speelse twist zoekt – deze stencil laat jouw creatieve projecten schitteren.

Gewicht
0,34 Kg

online workshops

elke woensdagavond geven wij gratis online workshops op ons faceboek kanaal

blog

Design medewerksters

Jolanda Boekholt

hoi ik ben Jolanda Boekholt ik woon samen met John en een heleboel dieren. dieren zijn een hele grote hobby van mij ik heb ook meerdere oppas honden en katten waar ik voor zorg. mijn andere grote hobby is kaarten maken ,mini albums ,bloemen, doosjes en noem maar op knutselen vind ik echt superrr geweldig leuk en daar besteed ik heel veel tijd aan

.  Hallo, Ik ben Astrid Mestrum en geboren en getogen in het mooie Limbrgse Montfort. Ik woon nu al meer dan 30 jaar een paar kilometer verder met Paul in Maasbracht. Ik ben moeder van een dochter en zoon. Sinds 2 jaar oma van een kleinzoon Hayden waar ik 2 dagen in de week op oppas, de maandag en woensdag. Ook ben ik oma van de hondekindjes Chouffe een Amerikaanse Collie en Joep de Labradoodle. Op deze laatste pas ik ook op. Ik maak al meer dan 30 jaar kaarten en daar is sinds een jaar of 7 een mixed media bij gekomen. Maar mijn grootste verslaving is bloemen maken van papier, vellum en crêpe papier.

 

© 2014 - 2025 hobbywinkel het creatieve zwaantje.com | sitemap | rss