Jacquard Pearl Ex Vernis 66 ml
Overzichtglanzende afwerking voor al je creatieve projecten
Op zoek naar een manier om je kunstwerken een duurzame, glanzende afwerking te geven? Met de Jacquard Pearl Ex Vernis van 66 ml haal je een veelzijdige en watergedragen lak in huis die speciaal ontwikkeld is voor gebruik met Pearl Ex pigmentpoeders.
Deze Pearl Ex pigment vernis hecht op diverse ondergronden zoals papier, klei, hout, metaal en plastic. Of je nu een ervaren kunstenaar bent of net begint met creatieve projecten, deze glanzende vernis voor knutselen biedt je alle vrijheid om unieke metallic verven, glazuren en afwerkingen te creëren.
Wat deze vernis extra handig maakt? Je maakt je kwasten en materialen eenvoudig schoon met water. Ideaal dus voor iedereen die graag werkt met verf, maar geen gedoe wil met agressieve schoonmaakmiddelen.
Waarom kiezen voor de Jacquard Pearl Ex Vernis?
Perfect te combineren met Pearl Ex pigmentpoeders
Geeft een transparante vernis voor kunst met een mooie glans
Geschikt voor allerlei materialen en technieken
Eenvoudig te reinigen met water
Duurzame toplaag die lang mooi blijft
Ideaal als watergedragen vernis voor hobby en kunstprojecten
Of je nu werkt met acryl, aquarel, mixed media of gewoon iets nieuws wilt proberen – deze vernis voor acryl pigmenten is een uitstekende toevoeging aan je creatieve toolkit. Steeds meer makers ontdekken de kracht van deze creatieve vernis voor kunstenaars.
Pearl Ex vernis kopen?
Dan is dit precies het product dat je zoekt. Bestel nu en breng je projecten tot leven met een glanzende, professionele afwerking!
Gewicht
1,2 Kg