woodware clear stamp circles

Artikel 2 van 16
€ 5,49 (inclusief btw)
Voorraad 3 stuks
Overzicht

 

Woodware Craft Stempel – Circles is een veelzijdige clear stempel met verschillende cirkelvormen die perfect zijn voor achtergronden, laagjes en accenten in jouw creatieve projecten. Of je nu houdt van strak, speels of een meer mixed media stijl: deze stempel past zich moeiteloos aan aan jouw idee.

De cirkels variëren in grootte en textuur, waardoor je eindeloos kunt combineren en opbouwen. Stempel ze los of herhaal ze in patronen voor een uniek effect. Ideaal voor kaartenmakers, journalers, scrapbookers én iedereen die graag experimenteert met lagen, kleuren en technieken.

Waarom kiezen voor Woodware Circles?
– Duidelijke afdrukken dankzij hoge kwaliteit clear stamp
– Perfect voor inkten, embossingpoeder, sprays en aquarel
– Te gebruiken met acrylblok of stempelplatform
– Prachtig als achtergrond of accent in elk project

🎥 Elke woensdagavond laten we live op Facebook creatieve technieken zien met onze stempels — inclusief tips met cirkels en structuurstempels. Later terugkijken? Dat kan via ons YouTube-kanaal.

Bestel je vóór 15:00 uur? Dan gaat jouw pakket vandaag nog de deur uit – met een verrassing erbij, zoals altijd bij Het Creatieve Zwaantje.

.   .  Woodware Circles Clear Stamps (FRM055)

Specificatie Omschrijving
Gewicht 0,254 Kg

online workshops

elke woensdagavond geven wij gratis online workshops op ons faceboek kanaal

blog

Design medewerksters

Jolanda Boekholt

hoi ik ben Jolanda Boekholt ik woon samen met John en een heleboel dieren. dieren zijn een hele grote hobby van mij ik heb ook meerdere oppas honden en katten waar ik voor zorg. mijn andere grote hobby is kaarten maken ,mini albums ,bloemen, doosjes en noem maar op knutselen vind ik echt superrr geweldig leuk en daar besteed ik heel veel tijd aan

.  Hallo, Ik ben Astrid Mestrum en geboren en getogen in het mooie Limbrgse Montfort. Ik woon nu al meer dan 30 jaar een paar kilometer verder met Paul in Maasbracht. Ik ben moeder van een dochter en zoon. Sinds 2 jaar oma van een kleinzoon Hayden waar ik 2 dagen in de week op oppas, de maandag en woensdag. Ook ben ik oma van de hondekindjes Chouffe een Amerikaanse Collie en Joep de Labradoodle. Op deze laatste pas ik ook op. Ik maak al meer dan 30 jaar kaarten en daar is sinds een jaar of 7 een mixed media bij gekomen. Maar mijn grootste verslaving is bloemen maken van papier, vellum en crêpe papier.

 

© 2014 - 2025 hobbywinkel het creatieve zwaantje.com | sitemap | rss