Graphic 45 tag&pockets woodland friends

Artikel 6 van 7
€ 4,50 (inclusief btw)
Voorraad 1 stuk
Overzicht

 

Breng een warme, bosrijke sfeer in je creaties

met de Tags & Pockets uit de Woodland Friends collectie van Graphic 45. Deze set bevat prachtig geïllustreerde uitdruklabels, zakjes en tags met schattige bosdieren, bladeren en natuurlijke patronen in zachte herfsttinten.

Gebruik de elementen om kaarten, journals of scrapbookingpagina’s te verrijken met extra lagen, opbergvakjes of decoratieve details. De onderdelen zijn eenvoudig uit te drukken en perfect op elkaar afgestemd.


📌 Kenmerken:

  • Onderdeel van de Woodland Friends collectie

  • Bevat voorgestanste tags, zakjes en labels

  • Illustraties van eekhoorns, vosjes, herten & meer

  • Zachte tinten in een herfstachtig bos-thema

  • Geschikt voor junk journals, albums, kaarten en cadeaus

  •  


🛍️ Waarom bestellen bij Het Creatieve Zwaantje?

✅ Voor 15:00 besteld = vandaag verzonden
✅ Stevig verpakt & snel in huis
✅ Groot assortiment van Graphic 45 en andere creatieve merken
✅ Persoonlijk advies & liefde voor creativiteit


 

Specificatie Omschrijving
Gewicht 0,123 Kg

online workshops

elke woensdagavond geven wij gratis online workshops op ons faceboek kanaal

blog

Design medewerksters

Jolanda Boekholt

hoi ik ben Jolanda Boekholt ik woon samen met John en een heleboel dieren. dieren zijn een hele grote hobby van mij ik heb ook meerdere oppas honden en katten waar ik voor zorg. mijn andere grote hobby is kaarten maken ,mini albums ,bloemen, doosjes en noem maar op knutselen vind ik echt superrr geweldig leuk en daar besteed ik heel veel tijd aan

.  Hallo, Ik ben Astrid Mestrum en geboren en getogen in het mooie Limbrgse Montfort. Ik woon nu al meer dan 30 jaar een paar kilometer verder met Paul in Maasbracht. Ik ben moeder van een dochter en zoon. Sinds 2 jaar oma van een kleinzoon Hayden waar ik 2 dagen in de week op oppas, de maandag en woensdag. Ook ben ik oma van de hondekindjes Chouffe een Amerikaanse Collie en Joep de Labradoodle. Op deze laatste pas ik ook op. Ik maak al meer dan 30 jaar kaarten en daar is sinds een jaar of 7 een mixed media bij gekomen. Maar mijn grootste verslaving is bloemen maken van papier, vellum en crêpe papier.

 

© 2014 - 2025 hobbywinkel het creatieve zwaantje.com | sitemap | rss