Oh, Buoy! Dies – Zomerse strandscene met zeemeeuw en boeien

Artikel 3 van 28
€ 9,35 (inclusief btw)
Voorraad 1 stuk
Overzicht

Breng de kust tot leven op je kaarten met de Oh, Buoy! snijmalset van Spellbinders. Deze vrolijke zomerstans bevat een meeuw, houten steiger, boeien en reddingsboei – perfect voor nautische scènes en zomerse projecten!

 

Wat zit er in de Oh, Buoy! snijmalset?

Deze set uit de Fair Winds Collection van Dawn Woleslagle bestaat uit 11 metalen dies waarmee je een speelse zomerscène bouwt. Inclusief:

  • Meeuw in lagen (lichaam, vleugel, snavel, pootjes)

  • Houten aanlegsteiger met embosdetails

  • Touwdecoratie voor extra textuur

  • Ronde en puntige boeien

  • Reddingsboei met strepen

Alles wat je nodig hebt voor een nautisch strandgevoel op je kaart!


 

 

Perfect voor zomerse en maritieme projecten

Gebruik deze zomer snijmallen voor:

  • Strand- en vakantiekaarten

  • Scrapbookpagina’s met zee- of kampeerthema

  • Labels of uitnodigingen voor een zomerfeest

  • Mixed media en zomerse journals

Dankzij de gelaagde onderdelen geef je diepte, kleur én karakter aan je scène.


 

 

Geschikt voor alle gangbare stansmachines

Deze dunne metalen mallen passen in:

  • Spellbinders Platinum

  • Sizzix Big Shot

  • Gemini Junior

  • Andere standaard A5 die-cutting machines

Gebruik standaard snijplaten. Tip: embosdetails op de steiger komen extra goed tot hun recht op kraftpapier of met inktaccenten.


 

 

Waarom bestellen bij ons?

  • ✅ Voor 15:00 besteld = vandaag verzonden

  • Altijd een verrassing bij je bestelling

  • Gratis verzending vanaf €50,- in NL

  • Spaar mee voor kortingen via ons spaarsysteem

  • Altijd originele Spellbinders collecties op voorraad


Laat de zomer binnenwaaien in je knutselkamer met de Spellbinders Oh, Buoy! Dies. Een charmante set voor kaarten die het strandgevoel vasthouden – het hele jaar door!

Specificatie Omschrijving
Gewicht 0,123 Kg

online workshops

elke woensdagavond geven wij gratis online workshops op ons faceboek kanaal

blog

Design medewerksters

Jolanda Boekholt

hoi ik ben Jolanda Boekholt ik woon samen met John en een heleboel dieren. dieren zijn een hele grote hobby van mij ik heb ook meerdere oppas honden en katten waar ik voor zorg. mijn andere grote hobby is kaarten maken ,mini albums ,bloemen, doosjes en noem maar op knutselen vind ik echt superrr geweldig leuk en daar besteed ik heel veel tijd aan

.  Hallo, Ik ben Astrid Mestrum en geboren en getogen in het mooie Limbrgse Montfort. Ik woon nu al meer dan 30 jaar een paar kilometer verder met Paul in Maasbracht. Ik ben moeder van een dochter en zoon. Sinds 2 jaar oma van een kleinzoon Hayden waar ik 2 dagen in de week op oppas, de maandag en woensdag. Ook ben ik oma van de hondekindjes Chouffe een Amerikaanse Collie en Joep de Labradoodle. Op deze laatste pas ik ook op. Ik maak al meer dan 30 jaar kaarten en daar is sinds een jaar of 7 een mixed media bij gekomen. Maar mijn grootste verslaving is bloemen maken van papier, vellum en crêpe papier.

 

© 2014 - 2025 hobbywinkel het creatieve zwaantje.com | sitemap | rss