Heffy Doodle Nuts About You bundel kopen – stempel + snijmal met 10% korting

Artikel 5 van 5
€ 32,45 (inclusief btw)
Voorraad 1 stuk
Overzicht

Schattige eekhoorns, herfstbladeren en een flinke dosis humor in één bundel

 

De Heffy Doodle Nuts About You bundel is perfect voor iedereen die gek is op de herfst – Γ©n op schattige eekhoorntjes. Deze bundel bevat zowel de stempelset als de bijpassende snijmallen, zodat je de figuren snel en strak kunt uitstansen zonder knippen.

Je vindt in deze set allerlei vrolijke eekhoorns, eikels, blaadjes, een boomstronk en grappige teksten zoals β€œI’m nuts about you”. Ideaal voor herfstkaarten, verjaardagskaarten, bedankjes of gewoon een gezellige groet.

 

Waarom deze bundel in je knutselcollectie hoort:

  • βœ”οΈ Inclusief stempels Γ©n snijmallen met 10% korting

  • βœ”οΈ Superschattige eekhoorns & herfstaccessoires

  • βœ”οΈ Leuk voor herfst, vriendschap, bedankjes of liefdevolle kaartjes

  • βœ”οΈ Combineert mooi met achtergrondstansen, bomen, gras of embossing

  • βœ”οΈ Werkt met alle standaard stansmachines

Kleur de blaadjes in warme herfsttinten, laat de eekhoorns spelen met eikels en plak het geheel op een kraftkaart voor een natuurlijke look.

Specificatie Omschrijving
Gewicht 0,321 Kg

online workshops

elke woensdagavond geven wij gratis online workshops op ons faceboek kanaal

blog

Design medewerksters

Jolanda Boekholt

hoi ik ben Jolanda Boekholt ik woon samen met John en een heleboel dieren. dieren zijn een hele grote hobby van mij ik heb ook meerdere oppas honden en katten waar ik voor zorg. mijn andere grote hobby is kaarten maken ,mini albums ,bloemen, doosjes en noem maar op knutselen vind ik echt superrr geweldig leuk en daar besteed ik heel veel tijd aan

.  Hallo, Ik ben Astrid Mestrum en geboren en getogen in het mooie Limbrgse Montfort. Ik woon nu al meer dan 30 jaar een paar kilometer verder met Paul in Maasbracht. Ik ben moeder van een dochter en zoon. Sinds 2 jaar oma van een kleinzoon Hayden waar ik 2 dagen in de week op oppas, de maandag en woensdag. Ook ben ik oma van de hondekindjes Chouffe een Amerikaanse Collie en Joep de Labradoodle. Op deze laatste pas ik ook op. Ik maak al meer dan 30 jaar kaarten en daar is sinds een jaar of 7 een mixed media bij gekomen. Maar mijn grootste verslaving is bloemen maken van papier, vellum en crêpe papier.

 

Β© 2014 - 2025 hobbywinkel het creatieve zwaantje.com | sitemap | rss