Heartfelt Creations Regal Frame & Accents snijmal kopen – sierlijke kaders en details

Artikel 19 van 48
€ 31,95 (inclusief btw)
Voorraad 2 stuks
Overzicht

👑💌 Een koninklijk kader voor je mooiste projecten

De Regal Frame & Accents snijmal van Heartfelt Creations is een uitgebreide set vol elegante lijnen, krullen en sierlijke vormen. Deze snijmal bevat een prachtig kader plus losse accenten waarmee je jouw kaart of albumpagina luxe en gelaagd opbouwt.

Perfect voor bruiloften, jubilea, communies of klassieke wenskaarten – en prachtig te combineren met bloemen, teksten of vintage foto's.


 

🌟 Voor welke projecten is deze snijmal geschikt?

  • Klassieke of romantische kaarten

  • Trouw-, jubileum- of doopkaarten

  • Scrapbooking van bijzondere momenten

  • Art journaling met luxe uitstraling

  • Mooie combi met bloemenstempels en banners


 

🎥 Gratis live workshop – werk in lagen en stijl

In onze gratis Facebook live workshops laten we zien hoe je deze mal gebruikt in combinatie met bloemen, teksten en andere lagen voor een echte wow-factor.

👉 Kijk gratis mee via: www.facebook.com/groups/Hetcreatievezwaantje


 

Waarom je nú moet bestellen

  • Laatste kans – Heartfelt Creations is gestopt

  • Deze snijmal wordt niet meer aangevuld (op = op!)

  • Voor 15:00 besteld = vandaag verzonden

  • Gratis verzending vanaf € 50

  • Altijd een leuke verrassing bij je bestelling

  • Spaar mee via ons spaarplan voor extra korting

  • Meer dan 31.800 creatieve producten op voorraad


 

Specificatie Omschrijving
Gewicht 0 Kg

online workshops

elke woensdagavond geven wij gratis online workshops op ons faceboek kanaal

blog

Design medewerksters

Jolanda Boekholt

hoi ik ben Jolanda Boekholt ik woon samen met John en een heleboel dieren. dieren zijn een hele grote hobby van mij ik heb ook meerdere oppas honden en katten waar ik voor zorg. mijn andere grote hobby is kaarten maken ,mini albums ,bloemen, doosjes en noem maar op knutselen vind ik echt superrr geweldig leuk en daar besteed ik heel veel tijd aan

.  Hallo, Ik ben Astrid Mestrum en geboren en getogen in het mooie Limbrgse Montfort. Ik woon nu al meer dan 30 jaar een paar kilometer verder met Paul in Maasbracht. Ik ben moeder van een dochter en zoon. Sinds 2 jaar oma van een kleinzoon Hayden waar ik 2 dagen in de week op oppas, de maandag en woensdag. Ook ben ik oma van de hondekindjes Chouffe een Amerikaanse Collie en Joep de Labradoodle. Op deze laatste pas ik ook op. Ik maak al meer dan 30 jaar kaarten en daar is sinds een jaar of 7 een mixed media bij gekomen. Maar mijn grootste verslaving is bloemen maken van papier, vellum en crêpe papier.

 

© 2014 - 2025 hobbywinkel het creatieve zwaantje.com | sitemap | rss