Heartfelt Creations Heart of Joy Decorative snijmal kopen – sierlijk hart voor feestelijke kaarten

Artikel 17 van 48
€ 31,95 (inclusief btw)
Voorraad 3 stuks
Overzicht

❤️✨ Een hart vol vreugde en elegantie voor jouw speciale momenten

De Heart of Joy Decorative snijmal van Heartfelt Creations is een schitterende, opengewerkte snijmal in de vorm van een sierlijk hart met feestelijke details. Deze mal is perfect als centrale blikvanger op kerstkaarten, liefdevolle creaties of als luxe achtergrond voor een tekst of afbeelding.

Gebruik hem uitgesneden in goud, glitter of pasteltinten en je project krijgt meteen een warme, feestelijke uitstraling – of juist een zachte, romantische sfeer.


 

🎄 Voor welke projecten is deze snijmal geschikt?

  • Kerstkaarten met hartverwarmende uitstraling

  • Trouw- of jubileumkaarten

  • Verjaardagen of bedankkaarten met een luxe touch

  • Scrapbooking en journaling van betekenisvolle momenten

  • Prachtige combi met bloemen, teksten of metallic papier


 

🎥 Gratis live workshop – laat je hart schitteren op papier

In onze gratis Facebook live workshops laten we zien hoe je deze hartvorm opbouwt in laagjes, met embossing, glitter en kleur. Ook leuk voor mixed media!

👉 Kijk gratis mee via: www.facebook.com/groups/Hetcreatievezwaantje


 

Waarom je nú moet bestellen

  • Laatste kans – Heartfelt Creations is gestopt

  • Deze snijmal wordt niet meer aangevuld (op = op!)

  • Voor 15:00 besteld = vandaag verzonden

  • Gratis verzending vanaf € 50

  • Altijd een leuke verrassing bij je bestelling

  • Spaar mee via ons spaarplan voor extra korting

  • Meer dan 31.800 creatieve artikelen op voorraad

Specificatie Omschrijving
Gewicht 0,321 Kg

online workshops

elke woensdagavond geven wij gratis online workshops op ons faceboek kanaal

blog

Design medewerksters

Jolanda Boekholt

hoi ik ben Jolanda Boekholt ik woon samen met John en een heleboel dieren. dieren zijn een hele grote hobby van mij ik heb ook meerdere oppas honden en katten waar ik voor zorg. mijn andere grote hobby is kaarten maken ,mini albums ,bloemen, doosjes en noem maar op knutselen vind ik echt superrr geweldig leuk en daar besteed ik heel veel tijd aan

.  Hallo, Ik ben Astrid Mestrum en geboren en getogen in het mooie Limbrgse Montfort. Ik woon nu al meer dan 30 jaar een paar kilometer verder met Paul in Maasbracht. Ik ben moeder van een dochter en zoon. Sinds 2 jaar oma van een kleinzoon Hayden waar ik 2 dagen in de week op oppas, de maandag en woensdag. Ook ben ik oma van de hondekindjes Chouffe een Amerikaanse Collie en Joep de Labradoodle. Op deze laatste pas ik ook op. Ik maak al meer dan 30 jaar kaarten en daar is sinds een jaar of 7 een mixed media bij gekomen. Maar mijn grootste verslaving is bloemen maken van papier, vellum en crêpe papier.

 

© 2014 - 2025 hobbywinkel het creatieve zwaantje.com | sitemap | rss