Dreamweaver Embossing Paste – Matte Black: Diepzwarte structuur met een stoere, matte finish

Artikel 2 van 2
€ 10,50 (inclusief btw)
Voorraad 1 stuk
Overzicht

Voor krachtige contrasten en diepe accenten

De Matte Black Embossing Paste van Dreamweaver is perfect voor het creëren van sterke, donkere accenten met een reliëfstructuur. Deze pasta droogt mat en egaal op, zonder glans. Ideaal voor moderne, industriële of artistieke stijlen in mixed media, kaarten en art journaling.

Gebruik het met een stencil voor strakke patronen, of breng het los aan voor een robuust effect.


 

Belangrijkste eigenschappen

  • 🖤 Intense zwarte kleur met matte afwerking

  • ✂️ Perfect voor stencilwerk of vrije toepassing

  • 🎨 Overschilderbaar met metallic of kleuraccenten

  • 🧾 Geschikt voor papier, MDF, canvas en meer

  • 💧 Makkelijk schoon te maken zolang het nat is


 

Ideaal voor:

✔️ Kaarten met sterke contrasten
✔️ Mixed media met een stoer of vintage thema
✔️ Achtergronden met stencils of textuur
✔️ Industriële of grungy stijlprojecten
✔️ Combinatie met goud, koper of felle kleuren


 

Tips voor gebruik

  • Breng aan met een paletmes of spatel

  • Verwijder je stencil direct na het aanbrengen

  • Laat volledig drogen voor verdere bewerking

  • Combineer met glanspasta of pigmenten voor diepte

online workshops

elke woensdagavond geven wij gratis online workshops op ons faceboek kanaal

blog

Design medewerksters

Jolanda Boekholt

hoi ik ben Jolanda Boekholt ik woon samen met John en een heleboel dieren. dieren zijn een hele grote hobby van mij ik heb ook meerdere oppas honden en katten waar ik voor zorg. mijn andere grote hobby is kaarten maken ,mini albums ,bloemen, doosjes en noem maar op knutselen vind ik echt superrr geweldig leuk en daar besteed ik heel veel tijd aan

.  Hallo, Ik ben Astrid Mestrum en geboren en getogen in het mooie Limbrgse Montfort. Ik woon nu al meer dan 30 jaar een paar kilometer verder met Paul in Maasbracht. Ik ben moeder van een dochter en zoon. Sinds 2 jaar oma van een kleinzoon Hayden waar ik 2 dagen in de week op oppas, de maandag en woensdag. Ook ben ik oma van de hondekindjes Chouffe een Amerikaanse Collie en Joep de Labradoodle. Op deze laatste pas ik ook op. Ik maak al meer dan 30 jaar kaarten en daar is sinds een jaar of 7 een mixed media bij gekomen. Maar mijn grootste verslaving is bloemen maken van papier, vellum en crêpe papier.

 

© 2014 - 2025 hobbywinkel het creatieve zwaantje.com | sitemap | rss