Laat de zomer stralen met Tim Holtz Distress Embossing Glaze Candied

Artikel 2 van 4
€ 6,59 (inclusief btw)
Voorraad 2 stuks
Overzicht

Fris rood met een zomers karakter – perfect voor creatieve uitspattingen

Op zoek naar die ene kleur die je zomerse creaties echt laat knallen? Dan is de Tim Holtz Distress Embossing Glaze Candied precies wat je nodig hebt. Deze frisse, transparante rode embossing glaze geeft jouw werk net dat beetje extra glans en warmte – van sappige appels tot ondergaande zonnen en tropische accenten. In deze tekst ontdek je hoe je deze zomerse kleur inzet voor jouw mooiste mixed media projecten.


 

 

Wat is embossing glaze rood precies?

Embossing glaze rood is een transparant embossing poeder met een intens rode kleur. In tegenstelling tot klassiek dekkend embossing poeder laat deze glaze de onderlaag doorschemeren – voor een gelaagd, glanzend effect. Ideaal om diepte en levendigheid aan je project toe te voegen, zonder de basis te verstoppen.

De Tim Holtz Distress Embossing Glazes zijn ontwikkeld voor creatievelingen die houden van textuur, kleur en experiment.


 

 

Candied: het frisse rood van zomerfruit en zonsondergang

Candied is een levendige, helderrode tint met een frisse uitstraling. Perfect voor:

  • Een realistische appelglans

  • Warme zonsondergangen in combinatie met geel en oranje

  • Zomerse bloemen, hartjes of illustraties

  • Speelse accenten in kaarten, tags of journals

Meng het met andere Distress kleuren om zwoele, warme kleurverlopen te maken die aan zomeravonden doen denken.


 

 

Wat maakt Tim Holtz embossing glaze zo uniek?

Naast de kleur biedt deze glaze ook voordelen qua gebruik:

  • Transparante, glanzende finish

  • Hecht perfect op papier, hout, metaal en canvas

  • Compatibel met Distress Embossing Ink Pad, Pen en Dabber

  • In handig 14gr potje – zuinig in gebruik

  • Mooi te combineren met andere Distress kleuren voor layering

Een must-have voor iedere creatieve zomerliefhebber.


 

 

Zo gebruik je embossing glaze Candied

  1. Breng embossing inkt aan met een pen, pad of stencil.

  2. Bestrooi met de Candied glaze.

  3. Klop het overtollige poeder eraf.

  4. Verhit met een heat tool tot het smelt en gaat glanzen.

Voor extra diepte: werk in lagen of combineer met geel, oranje of zelfs een glitterlaagje.


 

 

Creatieve zomerinspiratie

Laat je inspireren door zomerse tafereeltjes:

  • Een appelboom vol glanzende vruchten

  • Zwoele zonsondergangen op mixed media achtergronden

  • Vrolijke bloemenkaarten met rode accenten

  • Vakantiejournals en scrapbooks vol warme herinneringen

Gebruik het op kaarten, labels, tags, canvas of houten elementen – de mogelijkheden zijn eindeloos.


 

 

Voor wie is deze glaze bedoeld?

Iedereen die houdt van kleur en creativiteit kan met deze glaze aan de slag. Denk aan:

  • Art journalers

  • Kaartenmakers

  • Scrapbookers

  • Mixed media kunstenaars

  • Creatieve hobbyisten van elk niveau


 

 

Samenvatting: waarom Candied niet mag ontbreken

De Tim Holtz Distress Embossing Glaze Candied is dé kleur voor wie zomerse warmte en frisheid wil vangen in zijn projecten. Het transparante rood geeft alles een zonnige glans – van fruit tot zon. Combineer het, experimenteer ermee, en laat je creaties stralen als nooit tevoren.


 

online workshops

elke woensdagavond geven wij gratis online workshops op ons faceboek kanaal

blog

Design medewerksters

Jolanda Boekholt

hoi ik ben Jolanda Boekholt ik woon samen met John en een heleboel dieren. dieren zijn een hele grote hobby van mij ik heb ook meerdere oppas honden en katten waar ik voor zorg. mijn andere grote hobby is kaarten maken ,mini albums ,bloemen, doosjes en noem maar op knutselen vind ik echt superrr geweldig leuk en daar besteed ik heel veel tijd aan

.  Hallo, Ik ben Astrid Mestrum en geboren en getogen in het mooie Limbrgse Montfort. Ik woon nu al meer dan 30 jaar een paar kilometer verder met Paul in Maasbracht. Ik ben moeder van een dochter en zoon. Sinds 2 jaar oma van een kleinzoon Hayden waar ik 2 dagen in de week op oppas, de maandag en woensdag. Ook ben ik oma van de hondekindjes Chouffe een Amerikaanse Collie en Joep de Labradoodle. Op deze laatste pas ik ook op. Ik maak al meer dan 30 jaar kaarten en daar is sinds een jaar of 7 een mixed media bij gekomen. Maar mijn grootste verslaving is bloemen maken van papier, vellum en crêpe papier.

 

© 2014 - 2025 hobbywinkel het creatieve zwaantje.com | sitemap | rss