-51%

Sweet Pea stempel – een schilderijtje aan de wand in stempelvorm

Artikel 40 van 43
€ 8,95 € 4,35 (inclusief btw)
Voorraad 1 stuk
Overzicht

Wil je eens iets anders dan een standaard bloemenstempel? Dan is deze Sweet Pea stempel echt een pareltje. Deze bijzondere stempel is al direct in een elegant ovaal geplaatst, wat het lijkt alsof je een miniatuur schilderijtje in handen hebt. Of je nu kaarten maakt, labels creëert of gewoon graag speelt met kleur en sfeer: met deze stempel til je jouw creaties naar een hoger niveau. In deze tekst ontdek je waarom deze bloemenstempel zo speciaal is én hoe je hem voor werkelijk iedere gelegenheid kunt gebruiken.

 

 

Een schilderijtje in stempelvorm

De Sweet Pea stempel voelt aan als een kunstwerkje op zichzelf. Door het ovale kader en de gedetailleerde bloemenprint krijgt de afdruk direct de uitstraling van een klassiek schilderijtje. Zonder dat je extra hoeft te doen, heb je meteen een sfeervolle basis voor je project.

Dat maakt deze stempel als schilderijtje perfect voor wie houdt van een verfijnde, maar snelle creatie.

 

 

Met achtergrond – dus meteen klaar

In tegenstelling tot veel andere bloemenstempels heeft deze bloemenstempel in ovaal al een prachtig vormgegeven achtergrond. Daardoor heb je geen extra stempels of lagen nodig. Voeg gewoon wat kleur toe – met markers, potloden, aquarel of inkt – en je bent klaar.

Kortom:

  • Geen gedoe met achtergronden

  • Je voegt alleen kleur toe

  • Klaar in enkele minuten

  • Het resultaat oogt als een professioneel werkje

 

 

Inkleuren naar eigen stijl

Wat deze stempel inkleuren bloemen zo leuk maakt, is dat je alle vrijheid hebt. Je kunt gaan voor een klassiek kleurenpalet – denk zachtroze en lavendel – of juist voor iets moderns en gewaagds.

Zo kun je:

  • De stempel aanpassen aan de stijl van je kaart

  • Variëren in kleur per seizoen of gelegenheid

  • Je creativiteit kwijt kunnen zonder opnieuw te hoeven tekenen

De details in de bloem maken dat elke kleurtint mooi tot z’n recht komt.

 

 

Geschikt voor alle gelegenheden

Deze stempel past echt bij elk moment:

  • Verjaardagen

  • Beterschap

  • Huwelijken

  • Moederdag

  • Of gewoon zomaar, als verrassing

De Sweet Pea bloem staat symbool voor dankbaarheid en vreugde, dus hij voelt altijd passend aan. Met deze stempel voor alle gelegenheden heb je dus een allrounder in handen.

 

 

Ook mooi als decoratief accent

Doordat de print zo verfijnd is, doet hij het ook goed op andere plekken dan kaarten. Denk aan:

  • Journalingpagina’s

  • Cadeaulabels

  • Tags

  • Doosjes

  • Of als mini-kunstwerkje aan de muur

Ja, echt: met een mooi papiertje en een lijstje heb je een heus schilderij stempel vintage stijl te pakken.

 

 

Waarom kiezen voor deze bloemenstempel?

Nog even op een rijtje waarom deze decoratieve stempel bloemen een must-have is:

  • Direct mooi door het ovale kader

  • Gedetailleerde bloem voor perfecte afdruk

  • Al voorzien van een achtergrond

  • Geschikt voor inkleuring

  • Voor allerlei creatieve toepassingen

  • Een echte eyecatcher op kaarten, tags of als miniatuurdecoratie

  • Snel klaar en toch bijzonder

Specificatie Omschrijving
Gewicht 0,321 Kg

online workshops

elke woensdagavond geven wij gratis online workshops op ons faceboek kanaal

blog

Design medewerksters

Jolanda Boekholt

hoi ik ben Jolanda Boekholt ik woon samen met John en een heleboel dieren. dieren zijn een hele grote hobby van mij ik heb ook meerdere oppas honden en katten waar ik voor zorg. mijn andere grote hobby is kaarten maken ,mini albums ,bloemen, doosjes en noem maar op knutselen vind ik echt superrr geweldig leuk en daar besteed ik heel veel tijd aan

.  Hallo, Ik ben Astrid Mestrum en geboren en getogen in het mooie Limbrgse Montfort. Ik woon nu al meer dan 30 jaar een paar kilometer verder met Paul in Maasbracht. Ik ben moeder van een dochter en zoon. Sinds 2 jaar oma van een kleinzoon Hayden waar ik 2 dagen in de week op oppas, de maandag en woensdag. Ook ben ik oma van de hondekindjes Chouffe een Amerikaanse Collie en Joep de Labradoodle. Op deze laatste pas ik ook op. Ik maak al meer dan 30 jaar kaarten en daar is sinds een jaar of 7 een mixed media bij gekomen. Maar mijn grootste verslaving is bloemen maken van papier, vellum en crêpe papier.

 

© 2014 - 2025 hobbywinkel het creatieve zwaantje.com | sitemap | rss