Sorteer op

Voor een subtiele, matte embossing met pastel power

De WOW! WM Opaque Pastel Embossing Powder-serie is speciaal ontworpen voor iedereen die houdt van zachte, poederige pasteltinten met een volledig dekkende afwerking. Deze embossingpoeders hebben een matte, rustgevende uitstraling, maar zijn krachtig genoeg om op zowel licht als donker papier te stralen – zonder dat de ondergrond doorschijnt.

Van babyroze en mint tot perzik en lavendel: de WM-serie is jouw perfecte keuze voor romantische, moderne en lichte creatieve projecten.


Waarom kiezen voor de WM Opaque Pastel serie?

✔ Zachte pastelkleuren met volledig opaak effect
✔ Matte afwerking – geen glans of glitter
✔ Perfect voor rustgevende, elegante en minimalistische stijlen
✔ Regular korrel – ideaal voor vlakken én stempeldetails
✔ Fantastisch op wit, kraft én gekleurd papier


Kleuren in de WM Opaque Pastel collectie

  • Pastel Pink – lieflijk en zachtroze

  • Pastel Blue – fris en helderblauw

  • Pastel Mint – kalmerend groenblauw

  • Pastel Peach – warm perzik met een zachte gloed

  • Pastel Yellow – zacht en zonnig

  • Pastel Lilac – lavendel met een romantische toets

  • Pastel Grey – modern, subtiel en veelzijdig

Of je nu werkt aan een babykaart, minimalistische scrapbooking of rustige journaling: deze pastelkleuren geven jouw werk een tijdloze uitstraling.


Hoe gebruik je WM embossingpoeder?

  1. Breng embossinginkt aan op je ontwerp

  2. Bestrooi met WM pastel embossingpoeder

  3. Tik overtollig poeder terug in het potje

  4. Verhit met een heat tool tot het poeder smelt

  5. Laat afkoelen en bewonder de zachte matte finish


Waarom bestellen bij Het Creatieve Zwaantje?

✔ Voor 15:00 besteld = vandaag verzonden
✔ Altijd een leuke verrassing bij je bestelling
✔ Spaar automatisch mee voor korting op je favoriete producten
✔ Gratis verzending vanaf €50 in Nederland

Met WOW! WM Opaque Pastel Embossing Powders geef je jouw projecten een rustige, verfijnde en moderne uitstraling – helemaal in stijl.

 

 

 

 

online workshops

elke woensdagavond geven wij gratis online workshops op ons faceboek kanaal

blog

Design medewerksters

Jolanda Boekholt

hoi ik ben Jolanda Boekholt ik woon samen met John en een heleboel dieren. dieren zijn een hele grote hobby van mij ik heb ook meerdere oppas honden en katten waar ik voor zorg. mijn andere grote hobby is kaarten maken ,mini albums ,bloemen, doosjes en noem maar op knutselen vind ik echt superrr geweldig leuk en daar besteed ik heel veel tijd aan

.  Hallo, Ik ben Astrid Mestrum en geboren en getogen in het mooie Limbrgse Montfort. Ik woon nu al meer dan 30 jaar een paar kilometer verder met Paul in Maasbracht. Ik ben moeder van een dochter en zoon. Sinds 2 jaar oma van een kleinzoon Hayden waar ik 2 dagen in de week op oppas, de maandag en woensdag. Ook ben ik oma van de hondekindjes Chouffe een Amerikaanse Collie en Joep de Labradoodle. Op deze laatste pas ik ook op. Ik maak al meer dan 30 jaar kaarten en daar is sinds een jaar of 7 een mixed media bij gekomen. Maar mijn grootste verslaving is bloemen maken van papier, vellum en crêpe papier.

 

© 2014 - 2025 hobbywinkel het creatieve zwaantje.com | sitemap | rss