Sorteer op

✂️ Krachtige dubbelzijdige tape voor elk creatief project

De rode dubbelzijdige tape van Vaessen Creative staat bekend om zijn superieure kleefkracht, transparante lijm en gemakkelijke verwerking. Of je nu kaarten maakt, doosjes in elkaar zet of werkt met stof of kunststof: deze tape hecht betrouwbaar en permanent.

Op deze pagina vind je alle beschikbare breedtes van deze populaire tape netjes onder elkaar.


 

 

📏  Keuze uit meerdere breedtes: welke past bij jouw werk?

➡️ 3 mm – Smal & precies
Perfect voor fijne randjes, lint, kant en kleine accenten bij kaarten of scrapbooking.

➡️ 6 mm – Veelzijdig & universeel
Geschikt voor algemeen gebruik: kaarten maken, foto's bevestigen, tabbladen en kleine doosjes.

➡️ 9 mm – Extra breed voor steviger werk
Voor 3D-projecten, zwaarder papier, MDF, chipboard en kleine mixed media toepassingen.

➡️ 12 mm – Maximale hechting
Gebruik voor grote vlakken, stevig karton, stof, decoratiepanelen en meer.

💡 Al deze tapes zijn scheurbaar met de hand, zuurvrij en perfect voor hobbygebruik.


 

 

💡  Tip van Het Creatieve Zwaantje

Gebruik de tape samen met Vaessen vouwbeen, snijmatten, of stansmallen voor nóg strakkere afwerking van jouw kaarten en projecten.


 

 

🛍️ Waarom kiezen voor Het Creatieve Zwaantje?

✔ Volledige collectie Vaessen dubbelzijdige tape
✔ Snelle levering uit eigen voorraad
✔ Gratis verzending vanaf € 50,-
✔ Altijd een creatieve verrassing in je bestelling
✔ Deskundig advies van creatieve makers


 

online workshops

elke woensdagavond geven wij gratis online workshops op ons faceboek kanaal

blog

Design medewerksters

Jolanda Boekholt

hoi ik ben Jolanda Boekholt ik woon samen met John en een heleboel dieren. dieren zijn een hele grote hobby van mij ik heb ook meerdere oppas honden en katten waar ik voor zorg. mijn andere grote hobby is kaarten maken ,mini albums ,bloemen, doosjes en noem maar op knutselen vind ik echt superrr geweldig leuk en daar besteed ik heel veel tijd aan

.  Hallo, Ik ben Astrid Mestrum en geboren en getogen in het mooie Limbrgse Montfort. Ik woon nu al meer dan 30 jaar een paar kilometer verder met Paul in Maasbracht. Ik ben moeder van een dochter en zoon. Sinds 2 jaar oma van een kleinzoon Hayden waar ik 2 dagen in de week op oppas, de maandag en woensdag. Ook ben ik oma van de hondekindjes Chouffe een Amerikaanse Collie en Joep de Labradoodle. Op deze laatste pas ik ook op. Ik maak al meer dan 30 jaar kaarten en daar is sinds een jaar of 7 een mixed media bij gekomen. Maar mijn grootste verslaving is bloemen maken van papier, vellum en crêpe papier.

 

© 2014 - 2025 hobbywinkel het creatieve zwaantje.com | sitemap | rss