Sorteer op

 

Wat is Cadence Cream Foil Bond?

Cadence Cream Foil Bond is een hoogwaardige lijm die je aanbrengt op oppervlakken waarop je bladmetaal, folievlokken of transferfolie wilt gebruiken. Na opdrogen blijft de lijm plakkerig, waardoor het decoratieve materiaal perfect blijft hechten.

De lijm droogt transparant op en is daardoor onzichtbaar onder het bladmetaal of folie, wat zorgt voor een strak, professioneel resultaat.


 

 

Hoe gebruik je deze foil bond?

  • Breng de lijm dun en egaal aan met een kwast of spons

  • Laat 10–20 minuten drogen tot het tack-dry aanvoelt (plakkerig, maar niet nat)

  • Leg het bladmetaal of folie op de lijm

  • Druk voorzichtig aan met een zacht penseel of je vingers

  • Verwijder overtollig materiaal en fixeer optioneel met vernis

De lijm is op waterbasis en geurarm, waardoor hij prettig is in gebruik, ook voor langdurige projecten.


 

 

Te gebruiken op o.a.:

✔️ Hout en MDF
✔️ Canvas en schilderdoek
✔️ Karton en papier
✔️ Steen, keramiek en terracotta
✔️ Mixed media ondergronden

Perfect in combinatie met Cadence Imitation Metal Leaf, Gilding Flakes of Transferfolie.


 

 

Waarom kiezen voor Cadence Cream Foil Bond?

  • Transparant opdrogend – voor een nette afwerking

  • Lang plakkerig – geeft tijd om zorgvuldig te werken

  • Waterbasis – veilig en makkelijk schoon te maken

  • Te combineren met allerlei Cadence decoratieproducten

  • Sterke hechting op poreuze en gladde oppervlakken

Of je nu werkt aan kaarten, kunst, meubels of woonaccessoires: met deze lijm breng je jouw bladmetaal en folie moeiteloos aan.


 

 

Waarom bij ons bestellen?

✔️ Vandaag vóór 15:00 besteld = vandaag verzonden
✔️ Gratis verzending vanaf €50
✔️ Altijd een creatieve verrassing bij je bestelling
✔️ Persoonlijke service met creatieve ervaring
✔️ Automatisch sparen voor korting via ons spaarsysteem


 

online workshops

elke woensdagavond geven wij gratis online workshops op ons faceboek kanaal

blog

Design medewerksters

Jolanda Boekholt

hoi ik ben Jolanda Boekholt ik woon samen met John en een heleboel dieren. dieren zijn een hele grote hobby van mij ik heb ook meerdere oppas honden en katten waar ik voor zorg. mijn andere grote hobby is kaarten maken ,mini albums ,bloemen, doosjes en noem maar op knutselen vind ik echt superrr geweldig leuk en daar besteed ik heel veel tijd aan

.  Hallo, Ik ben Astrid Mestrum en geboren en getogen in het mooie Limbrgse Montfort. Ik woon nu al meer dan 30 jaar een paar kilometer verder met Paul in Maasbracht. Ik ben moeder van een dochter en zoon. Sinds 2 jaar oma van een kleinzoon Hayden waar ik 2 dagen in de week op oppas, de maandag en woensdag. Ook ben ik oma van de hondekindjes Chouffe een Amerikaanse Collie en Joep de Labradoodle. Op deze laatste pas ik ook op. Ik maak al meer dan 30 jaar kaarten en daar is sinds een jaar of 7 een mixed media bij gekomen. Maar mijn grootste verslaving is bloemen maken van papier, vellum en crêpe papier.

 

© 2014 - 2025 hobbywinkel het creatieve zwaantje.com | sitemap | rss