Stempelinkt & Refills kopen – Voor stempelen, inkleuren en technieken

Stempelinkt & Refills kopen – Voor stempelen, inkleuren en technieken

Ben je op zoek naar de juiste stempelinkt of navullingen om jouw creatieve projecten naar een hoger niveau te tillen? Dan zit je bij Het Creatieve Zwaantje helemaal goed! Wij hebben een uitgebreid assortiment inkt, inktkussens en refills voor stempelen, inkleuren, embossing én mixed media.

Of je nu werkt met rubber stempels, clear stamps of mixed media technieken, wij hebben precies de inkt die je nodig hebt. Van klassieke Archival Ink Pads van Ranger tot de populaire Distress Oxide Inkten van Tim Holtz – alles netjes bij elkaar.

Onze populairste inkt en refills:

Tim Holtz Distress Embossing Glaze

Memento en Versa inkten:

Voor extra effect & afwerking:

En ben je op zoek naar bijpassende snijmallen van verschillende merken om je gestempelde projecten compleet te maken? Ook daarvoor zit je bij ons goed.


Laat je creativiteit stromen met ons uitgebreide assortiment stempelinkt en refills. Of je nu kaarten maakt, art journals vult of mixed media projecten maakt – wij hebben wat jij zoekt!

 

Of je nu kaarten maakt, journals vult of mixed media projecten creëert:

goede stempelinkt is onmisbaar in je creatieve collectie. In deze categorie vind je een groot aanbod aan stempelinkten en refills van topmerken zoals:

– Ranger (Distress, Archival, Alcohol Ink)
– Tsukineko (VersaFine Clair, Memento, VersaMagic, Encore, Brilliance)
– Clarity Inkten
– Simon Hurley Create

Of je nu zoekt naar dye-inkt, pigmentinkt, permanente inkt, oxide-inkt of navullingen, je vindt het bij ons allemaal handig bij elkaar.


Waarom kiezen voor goede stempelinkt?

– Helder, intens kleurresultaat
– Sneldrogend of watervast (afhankelijk van type)
– Geschikt voor allerlei ondergronden
– Ideaal voor technieken zoals blending, embossing, watercolor & layering
– Veel kleuren én navullingen beschikbaar


 

 

🌀 Clarity Inkten: – Zacht blendbare dye inkten, ideaal voor achtergronden en stencils

🌈 Simon Hurley Create: – Heldere kleuren dye-inkt, ontworpen voor blending & technieken


Welke inkt gebruik je waarvoor?

Dye-inkt: sneldrogend, ideaal voor stempelen, blenden en inkleuren
Pigmentinkt: langzaam drogend, perfect voor embossing of op donker papier
Archival-inkt: watervast, ideaal voor mixed media & watercolor technieken
Oxide-inkt: combinatie van dye en pigment, blendt prachtig & oxideert met water
Alcoholinkt: voor gebruik op niet-poreuze oppervlakken zoals Yupo, acetaat, metaal of kunststof


Navullingen/refills beschikbaar voor:

– Distress Ink (groot & klein)
– Distress Oxide
– Ranger Archival
– Alcohol Inks
– Sommige Tsukineko-inktsoorten (op aanvraag)

Met refills kun je jouw favoriete inktpad eenvoudig bijvullen en hoef je niet telkens een nieuwe te kopen. Goed voor je portemonnee én duurzaam!


Combineer met:

– Stempels van Lavinia, Clarity, Studio Light, enz.
– Blending tools, daubers of brushes
– Embossingpoeder en heattool
– Watercolor papier of kraftkarton
– Gelli plates, stencils en mixed media technieken


Waarom stempelinkt kopen bij Het Creatieve Zwaantje?

– Vandaag verzonden bij bestelling vóór 15:00 uur
– Gratis verzending binnen Nederland vanaf €50,00
– Spaar mee met ons klantenprogramma voor korting
– Altijd een leuke verrassing in je pakketje
– Wij gebruiken deze inkten zelf in onze live demo’s op woensdagavond


Hulp nodig bij het kiezen van de juiste inkt of refill?
📧 Mail ons: hettyroolaart@gmail.com
📞 Bel: 06-12906684


 

 

 

online workshops

elke woensdagavond geven wij gratis online workshops op ons faceboek kanaal

blog

Design medewerksters

Jolanda Boekholt

hoi ik ben Jolanda Boekholt ik woon samen met John en een heleboel dieren. dieren zijn een hele grote hobby van mij ik heb ook meerdere oppas honden en katten waar ik voor zorg. mijn andere grote hobby is kaarten maken ,mini albums ,bloemen, doosjes en noem maar op knutselen vind ik echt superrr geweldig leuk en daar besteed ik heel veel tijd aan

.  Hallo, Ik ben Astrid Mestrum en geboren en getogen in het mooie Limbrgse Montfort. Ik woon nu al meer dan 30 jaar een paar kilometer verder met Paul in Maasbracht. Ik ben moeder van een dochter en zoon. Sinds 2 jaar oma van een kleinzoon Hayden waar ik 2 dagen in de week op oppas, de maandag en woensdag. Ook ben ik oma van de hondekindjes Chouffe een Amerikaanse Collie en Joep de Labradoodle. Op deze laatste pas ik ook op. Ik maak al meer dan 30 jaar kaarten en daar is sinds een jaar of 7 een mixed media bij gekomen. Maar mijn grootste verslaving is bloemen maken van papier, vellum en crêpe papier.

 

© 2014 - 2025 hobbywinkel het creatieve zwaantje.com | sitemap | rss