Sorteer op

Werk jij met fijne lijmklussen waar precisie alles is? Dan mogen deze slimme tools niet ontbreken op jouw werktafel. In deze categorie vind je micro brushes, siliconen lijmpotjes en andere hulpmiddelen die speciaal zijn ontworpen voor het aanbrengen van lijm in kleine kieren, naden en moeilijk bereikbare plekken.

 

 

Waarom werken met micro brushes en lijmtools?

Iedereen die werkt met lijm kent het probleem: te veel lijm, verkeerde plek, geknoei, lijm die te snel droogt of kwastjes die niet meer te redden zijn. Dat kan veel efficiënter én schoner.

In deze categorie vind je:

  • Micro brushes in verschillende profielen (chisel, pencil point, flat paddle)

  • Siliconen opbergpotjes die lijm vloeibaar houden

  • Lijmhulpmiddelen die je controle en precisie geven

  • Herbruikbare tools die je project netter en sneller maken

Of je nu modelbouwer, boekbinder of houtbewerker bent – deze lijmtools maken je werk beter.

 

 

Voor welke toepassingen zijn deze tools ideaal?

  • Boekbinden zonder geknoei

  • Zwaluwstaart- en doosverbindingen verlijmen

  • Deuvelgaten en smalle naden vullen

  • Modelbouw en hobbyprojecten

  • Restauratie- en fineerwerk

Met de juiste tools wordt lijmen leuk, precies en professioneel. En dat zie je terug in het eindresultaat.

online workshops

elke woensdagavond geven wij gratis online workshops op ons faceboek kanaal

blog

Design medewerksters

Jolanda Boekholt

hoi ik ben Jolanda Boekholt ik woon samen met John en een heleboel dieren. dieren zijn een hele grote hobby van mij ik heb ook meerdere oppas honden en katten waar ik voor zorg. mijn andere grote hobby is kaarten maken ,mini albums ,bloemen, doosjes en noem maar op knutselen vind ik echt superrr geweldig leuk en daar besteed ik heel veel tijd aan

.  Hallo, Ik ben Astrid Mestrum en geboren en getogen in het mooie Limbrgse Montfort. Ik woon nu al meer dan 30 jaar een paar kilometer verder met Paul in Maasbracht. Ik ben moeder van een dochter en zoon. Sinds 2 jaar oma van een kleinzoon Hayden waar ik 2 dagen in de week op oppas, de maandag en woensdag. Ook ben ik oma van de hondekindjes Chouffe een Amerikaanse Collie en Joep de Labradoodle. Op deze laatste pas ik ook op. Ik maak al meer dan 30 jaar kaarten en daar is sinds een jaar of 7 een mixed media bij gekomen. Maar mijn grootste verslaving is bloemen maken van papier, vellum en crêpe papier.

 

© 2014 - 2025 hobbywinkel het creatieve zwaantje.com | sitemap | rss