Sorteer op

Op zoek naar papier dat net zo mooi is als jouw creatie verdient? De Mintay Papers 8x8 inch papierblokken zijn perfect voor scrapbooking, kaarten maken, mini albums en mixed media. Elk blok zit boordevol gedetailleerde prints, sfeervolle illustraties en rijke kleuren die je projecten laten sprankelen.

Dankzij het handzame 8x8 inch formaat (20,3 x 20,3 cm) passen de vellen perfect op kaarten en in kleinere albums. Elk blok bevat meerdere designs en vaak ook knipvellen, waardoor je eindeloos kunt combineren.

💡 Wil je nog meer diepte en detail in je project? Combineer deze papierblokken met:

Zo breng je elk project écht tot leven – tot in het kleinste detail.

✔️ Zuurvrij & ligninevrij – veilig voor foto’s
✔️ Stevig papier van topkwaliteit (240 gsm)
✔️ Te gebruiken met stansen, lijm, inkt en meer
✔️ Diverse thema’s: van vintage tot romantisch, van stoer tot speels

Laat je inspireren door de prachtige collecties van Mintay en geef je creaties die unieke, handgemaakte uitstraling waar je trots op bent.

online workshops

elke woensdagavond geven wij gratis online workshops op ons faceboek kanaal

blog

Design medewerksters

Jolanda Boekholt

hoi ik ben Jolanda Boekholt ik woon samen met John en een heleboel dieren. dieren zijn een hele grote hobby van mij ik heb ook meerdere oppas honden en katten waar ik voor zorg. mijn andere grote hobby is kaarten maken ,mini albums ,bloemen, doosjes en noem maar op knutselen vind ik echt superrr geweldig leuk en daar besteed ik heel veel tijd aan

.  Hallo, Ik ben Astrid Mestrum en geboren en getogen in het mooie Limbrgse Montfort. Ik woon nu al meer dan 30 jaar een paar kilometer verder met Paul in Maasbracht. Ik ben moeder van een dochter en zoon. Sinds 2 jaar oma van een kleinzoon Hayden waar ik 2 dagen in de week op oppas, de maandag en woensdag. Ook ben ik oma van de hondekindjes Chouffe een Amerikaanse Collie en Joep de Labradoodle. Op deze laatste pas ik ook op. Ik maak al meer dan 30 jaar kaarten en daar is sinds een jaar of 7 een mixed media bij gekomen. Maar mijn grootste verslaving is bloemen maken van papier, vellum en crêpe papier.

 

Β© 2014 - 2025 hobbywinkel het creatieve zwaantje.com | sitemap | rss