WOW! Embossing Powder Blueberry Cheesecake WL09 – pastelblauw met een vleugje paars en volledige dekking

Artikelnummer: wl09R
Artikel 64 van 128
€ 4,20 (inclusief btw)
Voorraad 5 stuks
Overzicht

De WOW! Blueberry Cheesecake WL09 is een embossingpoeder in een zachte blauw-paarse pasteltint met een volledig opaak (ondoorzichtig) effect. Deze kleur uit de WL Opaque Whites-serie is perfect voor creatieve projecten die vragen om een frisse, zachte en moderne uitstraling met een licht zoete ondertoon.

Dankzij de regular korrelgrootte smelt het poeder tot een egale, glanzende laag – perfect voor zowel grote vlakken als fijnere details.

Perfect voor:

  • Babykaarten, kinderthema’s of lenteprojecten

  • Scrapbooking in pasteltinten of snoepkleuren

  • Journaling, labels en stempels met zachte afwerking

  • Embossing op wit, kraft of lichtroze voor subtiel contrast

Blueberry Cheesecake doet denken aan een mix van lavendel, luchtblauw en een vleugje bes – lief, creatief en opvallend subtiel.


Waarom bestellen bij Het Creatieve Zwaantje?

✔ Voor 15:00 uur besteld = vandaag verzonden
✔ Altijd een verrassing bij je bestelling
✔ Spaar automatisch mee voor korting op je favoriete producten
✔ Gratis verzending vanaf €50 binnen Nederland

Met WOW! Blueberry Cheesecake WL09 voeg je een frisse, zachte pasteltint toe aan je creaties – zoet als dessert, stijlvol als design.

Specificatie Omschrijving
Gewicht 2 Kg

online workshops

elke woensdagavond geven wij gratis online workshops op ons faceboek kanaal

blog

Design medewerksters

Jolanda Boekholt

hoi ik ben Jolanda Boekholt ik woon samen met John en een heleboel dieren. dieren zijn een hele grote hobby van mij ik heb ook meerdere oppas honden en katten waar ik voor zorg. mijn andere grote hobby is kaarten maken ,mini albums ,bloemen, doosjes en noem maar op knutselen vind ik echt superrr geweldig leuk en daar besteed ik heel veel tijd aan

.  Hallo, Ik ben Astrid Mestrum en geboren en getogen in het mooie Limbrgse Montfort. Ik woon nu al meer dan 30 jaar een paar kilometer verder met Paul in Maasbracht. Ik ben moeder van een dochter en zoon. Sinds 2 jaar oma van een kleinzoon Hayden waar ik 2 dagen in de week op oppas, de maandag en woensdag. Ook ben ik oma van de hondekindjes Chouffe een Amerikaanse Collie en Joep de Labradoodle. Op deze laatste pas ik ook op. Ik maak al meer dan 30 jaar kaarten en daar is sinds een jaar of 7 een mixed media bij gekomen. Maar mijn grootste verslaving is bloemen maken van papier, vellum en crêpe papier.

 

© 2014 - 2025 hobbywinkel het creatieve zwaantje.com | sitemap | rss