Zig waterbrush 2 medium tip

Artikelnummer: wsbr02
Artikel 12 van 29
€ 3,25 (inclusief btw)
Voorraad 5 stuks
Overzicht

De ZIG Waterbrush nr. 2 met medium tip

is een veelzijdige waterpenseel die niet mag ontbreken op je werktafel. Hij heeft een ingebouwd waterreservoir en een stevige maar soepele medium punt, waarmee je vloeiend kunt werken zonder geknoei of losse waterpotten.

Deze waterbrush is perfect voor:
– Inkleuren van stempelafdrukken
– Schaduw aanbrengen bij brushlettering
– Werken met pigmentpoeder, shimmer spray of aquarelverf
– Makkelijk blenden van brushpennen en inkten

Of je nu kaarten maakt, journalpagina’s vult of mixed media projecten doet: met deze ZIG waterpenseel werk je gecontroleerd en creatief tegelijk.

Waarom deze brush zo geliefd is:
– Medium punt = balans tussen precisie en oppervlak
– Ideaal voor onderweg of aan je bureau
– Handig waterreservoir in de steel
– Te gebruiken met alle aquareltechnieken
– Compact, hervulbaar en duurzaam

🎥 Bekijk hoe wij deze brush gebruiken tijdens onze Facebook live demo’s of op YouTube – vol tips & technieken.

Vandaag vóór 15:00 uur besteld? Dan sturen we je penseel vandaag nog op – met zorg én een creatieve verrassing van Het Creatieve Zwaantje.


🏷️

Specificatie Omschrijving
Gewicht 0,24 Kg

online workshops

elke woensdagavond geven wij gratis online workshops op ons faceboek kanaal

blog

Design medewerksters

Jolanda Boekholt

hoi ik ben Jolanda Boekholt ik woon samen met John en een heleboel dieren. dieren zijn een hele grote hobby van mij ik heb ook meerdere oppas honden en katten waar ik voor zorg. mijn andere grote hobby is kaarten maken ,mini albums ,bloemen, doosjes en noem maar op knutselen vind ik echt superrr geweldig leuk en daar besteed ik heel veel tijd aan

.  Hallo, Ik ben Astrid Mestrum en geboren en getogen in het mooie Limbrgse Montfort. Ik woon nu al meer dan 30 jaar een paar kilometer verder met Paul in Maasbracht. Ik ben moeder van een dochter en zoon. Sinds 2 jaar oma van een kleinzoon Hayden waar ik 2 dagen in de week op oppas, de maandag en woensdag. Ook ben ik oma van de hondekindjes Chouffe een Amerikaanse Collie en Joep de Labradoodle. Op deze laatste pas ik ook op. Ik maak al meer dan 30 jaar kaarten en daar is sinds een jaar of 7 een mixed media bij gekomen. Maar mijn grootste verslaving is bloemen maken van papier, vellum en crêpe papier.

 

© 2014 - 2025 hobbywinkel het creatieve zwaantje.com | sitemap | rss