Heffy Doodle Slimline Pull Tab Dies kopen – interactieve snijmallen voor bewegende kaarten

Artikelnummer: HFD0283
Artikel 1 van 11
€ 26,50 (inclusief btw)
Voorraad 2 stuks
Overzicht

Maak slimline kaarten met een verrassing – schuiven, trekken en laten bewegen!

 

 

De Heffy Doodle Slimline Pull Tab Dies zijn dé interactieve snijmallen om beweging toe te voegen aan je slimline kaarten. Met deze set creëer je een trekmechanisme dat elementen op je kaart laat schuiven of omhoog laat komen wanneer je aan het tabje trekt. Denk aan vliegende bijtjes, springende figuren, of een verborgen boodschap die tevoorschijn komt.

De set bevat alles wat je nodig hebt: het tabje, de gleuven, verstevigingsstukken en details voor een nette afwerking. Perfect te combineren met Heffy Doodle stempels en andere interactieve mallen zoals schuifbanen of draaielementen.

 

Waarom je deze interactieve die set echt wilt hebben:

  • ✔️ Volledige set voor het maken van pull tab mechanismen

  • ✔️ Ontworpen voor slimline kaarten, maar ook bruikbaar op A6-formaat

  • ✔️ Eenvoudig in gebruik met grote impact

  • ✔️ Compatibel met standaard stansmachines

  • ✔️ Combineer met dieren, tekstballonnen of verrassingsboodschappen

Voeg foam tape toe voor een 3D-effect en laat je kaart écht tot leven komen!

 

Slimline Pull Tab Dies.  Slimline Pull Tab Dies.    Slimline Pull Tab Dies

 

 

 

Slimline Pull Tab Dies.   Slimline Pull Tab Dies.   Slimline Pull Tab Dies

Specificatie Omschrijving
Gewicht 0,29 Kg

online workshops

elke woensdagavond geven wij gratis online workshops op ons faceboek kanaal

blog

Design medewerksters

Jolanda Boekholt

hoi ik ben Jolanda Boekholt ik woon samen met John en een heleboel dieren. dieren zijn een hele grote hobby van mij ik heb ook meerdere oppas honden en katten waar ik voor zorg. mijn andere grote hobby is kaarten maken ,mini albums ,bloemen, doosjes en noem maar op knutselen vind ik echt superrr geweldig leuk en daar besteed ik heel veel tijd aan

.  Hallo, Ik ben Astrid Mestrum en geboren en getogen in het mooie Limbrgse Montfort. Ik woon nu al meer dan 30 jaar een paar kilometer verder met Paul in Maasbracht. Ik ben moeder van een dochter en zoon. Sinds 2 jaar oma van een kleinzoon Hayden waar ik 2 dagen in de week op oppas, de maandag en woensdag. Ook ben ik oma van de hondekindjes Chouffe een Amerikaanse Collie en Joep de Labradoodle. Op deze laatste pas ik ook op. Ik maak al meer dan 30 jaar kaarten en daar is sinds een jaar of 7 een mixed media bij gekomen. Maar mijn grootste verslaving is bloemen maken van papier, vellum en crêpe papier.

 

© 2014 - 2025 hobbywinkel het creatieve zwaantje.com | sitemap | rss