Nellie’s Choice Power Boy – elektrisch stansen en embossen zonder gedoe

Artikelnummer: 115640/0005
Artikel 1 van 1
€ 169,45 (inclusief btw)
Voorraad 1 stuk
Overzicht

Voor kaartenmakers en hobbyisten die moeiteloos willen stansen én embossen

De PowerBoss van Nellie Snellen is een krachtige, elektrische stans- en embossingmachine voor A4-formaat. Zonder draaien, zonder moeite: met één druk op de knop stans en embos je papier, karton, foam, vilt en zelfs stof (tot 270 g/m²).

Perfect voor kaartenmakers, scrapbookers en creatieve hobbyisten die graag werken met structuur en diepte in hun projecten.


✅ Wat maakt de PowerBoss zo handig?

Volledig elektrisch – geen gedraai, minder belasting van je handen
Stanst en embost – met standaard snijmallen en embossingfolders
Geschikt voor A4 – meer ruimte voor grote ontwerpen
Stabiele behuizing + antislip voetjes
Alle benodigde platen inbegrepen – je kunt direct aan de slag
Gebruiksvriendelijk – ideaal ook voor mensen met minder handkracht


 

📦 Dit zit er in de doos:

  • 2 transparante platen van 3 mm (A4)

  • 1 transparante plaat van 5 mm (A4)

  • 1 metalen snijplaat (A4)

  • 1 magnetische plaat (A4)

  • 1 embossingmat (A4)

  • Voedingskabel

  • Handleiding

👉 Alle platen en matten zijn na verloop van tijd los bij te bestellen.


 

💡 Extra tips:

  • Gebruik de meegeleverde handleiding en/of productvideo voor alle toepassingen

  • Combineer verschillende materialen voor unieke effecten

  • Gebruik de machine niet langer dan 1 uur achter elkaar om oververhitting te voorkomen


Wil je krachtig, stil en zonder moeite stansen én embossen op A4-formaat? Dan is de PowerBoss van Nellie Snellen een slimme, duurzame keuze.

Specificatie Omschrijving
Gewicht 2,5 Kg

online workshops

elke woensdagavond geven wij gratis online workshops op ons faceboek kanaal

blog

Design medewerksters

Jolanda Boekholt

hoi ik ben Jolanda Boekholt ik woon samen met John en een heleboel dieren. dieren zijn een hele grote hobby van mij ik heb ook meerdere oppas honden en katten waar ik voor zorg. mijn andere grote hobby is kaarten maken ,mini albums ,bloemen, doosjes en noem maar op knutselen vind ik echt superrr geweldig leuk en daar besteed ik heel veel tijd aan

.  Hallo, Ik ben Astrid Mestrum en geboren en getogen in het mooie Limbrgse Montfort. Ik woon nu al meer dan 30 jaar een paar kilometer verder met Paul in Maasbracht. Ik ben moeder van een dochter en zoon. Sinds 2 jaar oma van een kleinzoon Hayden waar ik 2 dagen in de week op oppas, de maandag en woensdag. Ook ben ik oma van de hondekindjes Chouffe een Amerikaanse Collie en Joep de Labradoodle. Op deze laatste pas ik ook op. Ik maak al meer dan 30 jaar kaarten en daar is sinds een jaar of 7 een mixed media bij gekomen. Maar mijn grootste verslaving is bloemen maken van papier, vellum en crêpe papier.

 

© 2014 - 2025 hobbywinkel het creatieve zwaantje.com | sitemap | rss