Stafil vegan leer – White Red Flowers: elegant en 100% diervriendelijk

Artikelnummer: 240054-03
Artikel 2 van 5
€ 8,90 (inclusief btw)
Voorraad 6 stuks
Overzicht

Geprint vegan leer met rode bloemen – voor kaften, journals en creatief gebruik

 

Dit bedrukte vegan leer is perfect voor iedereen die graag met mooie, bewuste materialen werkt. Of je nu een beginnende kaartenmaker bent of al jarenlang je eigen notitieboeken maakt – dit materiaal geeft jouw project een professionele uitstraling, zonder dat je dierenproducten gebruikt.

Het is bijzonder geliefd onder:

  • Junk journal makers

  • Boekbinders

  • Plannerliefhebbers

  • Scrapbookers

  • Cadeauverpakkers

  • Creatieve DIY’ers die nét even iets unieks zoeken


 

🧵 Hoe gebruik je het?

  • Snijd het leer eenvoudig met een scherpe schaar of hobbymes

  • Lijm het met een stevige hobby- of boekbindlijm op papier, karton of board

  • Combineer het met stansen, eyelets, lint of prills voor extra decoratie

  • Werk het af met stempels of rub-ons voor een persoonlijk accent


 

❤️ Creatief én bewust

Steeds meer makers kiezen bewust voor vegan en duurzame materialen in hun hobbyprojecten. Met het Stafil vegan leer haal je niet alleen een mooi product in huis, maar draag je ook bij aan een wereld met minder belasting op dier en milieu.

Maak iets moois. Maak iets duurzaams. Maak het op jouw manier.

 

Specificatie Omschrijving
Gewicht 0,348 Kg

online workshops

elke woensdagavond geven wij gratis online workshops op ons faceboek kanaal

blog

Design medewerksters

Jolanda Boekholt

hoi ik ben Jolanda Boekholt ik woon samen met John en een heleboel dieren. dieren zijn een hele grote hobby van mij ik heb ook meerdere oppas honden en katten waar ik voor zorg. mijn andere grote hobby is kaarten maken ,mini albums ,bloemen, doosjes en noem maar op knutselen vind ik echt superrr geweldig leuk en daar besteed ik heel veel tijd aan

.  Hallo, Ik ben Astrid Mestrum en geboren en getogen in het mooie Limbrgse Montfort. Ik woon nu al meer dan 30 jaar een paar kilometer verder met Paul in Maasbracht. Ik ben moeder van een dochter en zoon. Sinds 2 jaar oma van een kleinzoon Hayden waar ik 2 dagen in de week op oppas, de maandag en woensdag. Ook ben ik oma van de hondekindjes Chouffe een Amerikaanse Collie en Joep de Labradoodle. Op deze laatste pas ik ook op. Ik maak al meer dan 30 jaar kaarten en daar is sinds een jaar of 7 een mixed media bij gekomen. Maar mijn grootste verslaving is bloemen maken van papier, vellum en crêpe papier.

 

© 2014 - 2025 hobbywinkel het creatieve zwaantje.com | sitemap | rss