Ranger distress oxide ink pad abandoned coral

Artikelnummer: timo 832955
Artikel 21 van 43
€ 6,95 (inclusief btw)
Voorraad 4 stuks
Overzicht

 

Zachte kracht in een warmroze jasje

Op zoek naar een frisse, warme tint die nét even anders is dan standaard rood of roze? De Distress Oxide Ink Pad Abandoned Coral van Ranger is precies wat je nodig hebt. Deze bijzondere kleur brengt levendigheid in elk creatief project en is ideaal voor kaarten, bullet journals, scrapbooks en meer. In deze pagina ontdek je wat deze kleur zo speciaal maakt – én waarom je het inktpad slim bestelt bij Pons.

Wat is Distress Oxide Abandoned Coral?

De distress oxide abandoned coral is een unieke kleur in de collectie van Ranger. Hij balanceert prachtig tussen koraalrood en warmroze. Door de hybride formule van dye en pigment krijg je:

  • Diepe kleur met een krijtig, mat effect

  • Waterreactieve eigenschappen voor creatieve technieken

  • Zachte blendingmogelijkheden, ook met andere tinten

Deze kleur komt prachtig tot zijn recht in vrolijke, zomerse of romantische creaties – maar verrast ook in vintage en herfstprojecten.

Wat maakt deze kleur zo populair?

Abandoned Coral is geliefd om zijn veelzijdigheid en opvallende maar zachte uitstraling.
Je kunt het gebruiken voor:

  • Achtergronden met een zachte gloed

  • Vintage bloemenstempels

  • Accentkleur bij blauw-, bruin- of goudtinten

  • Creaties met een vrolijke, vrouwelijke of speelse vibe

In combinatie met kleuren zoals Worn Lipstick, Tattered Rose of Fossilized Amber, ontstaat een harmonieuze kleurcombinatie met diepte en flair.

Inspiratie: Wat kun je doen met Abandoned Coral?

Dit stempelkussen is een echte allrounder. Gebruik het voor:

  • Achtergronden blenden met een blending tool

  • Watertechnieken zoals druppelen, sprayen of inktsmeren

  • Sjablonen en stencils voor mooie textuureffecten

  • Kaarten maken met bloemen-, hartjes- of abstracte stempels

  • Art journaling, labels en tags voor cadeaus

Oftewel: de perfecte kleur voor jouw creatieve toolbox!

Waarom abandoned coral inktpad kopen bij Pons?

Bij Pons shop je creatief materiaal met plezier én voordeel. Wij bieden:

  • Scherpe prijzen voor alle Distress Oxide inkten

  • Gratis verzending vanaf €50,00 in heel Nederland

  • Een spaarplan voor flinke kortingen

  • Altijd een extraatje in je pakket – gewoon omdat we dat leuk vinden

  • Snelle verzending en persoonlijke klantenservice

Zo wordt een abandoned coral distress ink bestellen niet alleen een slimme keuze voor je creativiteit, maar ook voor je portemonnee.

Wat zeggen klanten over Abandoned Coral?

"Dit is echt mijn favoriete kleur! Niet te zoet, niet te fel. Prachtige dekking en blendt heerlijk." – Tanja

"Ik was op zoek naar een zachte koraaltint voor mijn voorjaarskaarten, en Abandoned Coral is perfect. Bedankt Pons voor de snelle levering én de verrassing in mijn pakket!" – Evelien

Bestel jouw Abandoned Coral inktpad vandaag nog

Wacht niet langer en voeg de abandoned coral inktpad toe aan je verzameling. Of je nu gaat stempelen, blenden of experimenteren met watertechnieken – deze kleur geeft je werk nét dat beetje extra. Bestel makkelijk en voordelig bij Pons – jouw creatieve partner.


 

Gewicht
0,29 Kg

kleur
rood

online workshops

elke woensdagavond geven wij gratis online workshops op ons faceboek kanaal

blog

Design medewerksters

Jolanda Boekholt

hoi ik ben Jolanda Boekholt ik woon samen met John en een heleboel dieren. dieren zijn een hele grote hobby van mij ik heb ook meerdere oppas honden en katten waar ik voor zorg. mijn andere grote hobby is kaarten maken ,mini albums ,bloemen, doosjes en noem maar op knutselen vind ik echt superrr geweldig leuk en daar besteed ik heel veel tijd aan

.  Hallo, Ik ben Astrid Mestrum en geboren en getogen in het mooie Limbrgse Montfort. Ik woon nu al meer dan 30 jaar een paar kilometer verder met Paul in Maasbracht. Ik ben moeder van een dochter en zoon. Sinds 2 jaar oma van een kleinzoon Hayden waar ik 2 dagen in de week op oppas, de maandag en woensdag. Ook ben ik oma van de hondekindjes Chouffe een Amerikaanse Collie en Joep de Labradoodle. Op deze laatste pas ik ook op. Ik maak al meer dan 30 jaar kaarten en daar is sinds een jaar of 7 een mixed media bij gekomen. Maar mijn grootste verslaving is bloemen maken van papier, vellum en crêpe papier.

 

© 2014 - 2025 hobbywinkel het creatieve zwaantje.com | sitemap | rss