Lindy's stamp alexandra's artist magical set

Artikelnummer: mag 15
Artikel 2 van 11
€ 21,95 (inclusief btw)
Voorraad 2 stuks
Overzicht

 

 Laat jouw creativiteit stralen in kleur en shimmer

Ben jij op zoek naar een unieke pigmentset vol sprankelende kleuren, shimmer en artistieke flair? Dan is de Lindy’s Alexandra’s Artists Magical Set precies wat je nodig hebt. Deze schitterende set is speciaal samengesteld voor creatieve makers en mixed media liefhebbers die hun werk willen laten opvallen. In deze tekst ontdek je waarom deze set zo bijzonder is, hoe je hem gebruikt, en waarom je ‘m het beste bij ons bestelt.


Wat is de Alexandra’s Artists Magical Set?

Deze set is een eerbetoon aan kleur, glans en creativiteit. De Alexandra’s Artists Magical kleuren zijn stuk voor stuk zorgvuldig uitgekozen tinten die perfect met elkaar combineren. Elke kleur bevat shimmerpigmenten die geactiveerd worden met water, waardoor je telkens verrast wordt door de intensiteit en glans.

Wat deze set uniek maakt:

  • Vijf of zes exclusieve shimmerkleuren in één set

  • Op waterbasis – te gebruiken als inkt, verf of spray

  • Perfect voor kaarten, journaling, mixed media en meer

  • Sterke pigmenten met een luxe metallic glans

Met deze set breng je letterlijk en figuurlijk kleur in je werk.


Lindy’s pigmentpoeder set shimmer: veelzijdig én inspirerend

De Lindy’s pigmentpoeder set shimmer is niet alleen mooi, maar ook enorm veelzijdig. Of je nu houdt van rustige tinten of liever knalt met kleur, met deze set kun je alle kanten op.

Ideaal voor:

  • Achtergronden met shimmer effect

  • Handgemaakte kaarten die eruit springen

  • Accenten in art journals of bullet journals

  • Collages, canvas of scrapbooking

Gebruik de poeders met water, acrylmediums of gelpasta’s en ontdek telkens nieuwe toepassingen.


Mixed media shimmer pigmentpoeder set voor creatieve vrijheid

Als mixed media jouw passie is, dan mag deze mixed media shimmer pigmentpoeder set niet ontbreken in je studio. Dankzij de krachtige pigmenten en glanspigmenten krijg je een professioneel resultaat, zonder dat je ingewikkelde technieken hoeft te gebruiken.

Zo gebruik je de set:

  • Strooi een beetje poeder op droog oppervlak

  • Activeer met water voor directe kleur en shimmer

  • Meng in een sprayflesje om zelf shimmer sprays te maken

  • Gebruik met penselen, spatel of sponge voor verschillende effecten

De creatieve pigmentpoeder shimmer kleuren zorgen telkens weer voor een wow-effect.


Artist pigment set voor kaarten maken

Kaartenmakers opgelet! Deze artist pigment set voor kaarten maken is jouw geheime wapen voor unieke, glanzende ontwerpen. De kleuren mengen makkelijk, reageren prachtig op water en zorgen voor een elegante, handgemaakte look.

Gebruik ze voor:

  • Achtergronden

  • Brushlettering accenten

  • Bloemmotieven

  • Watercolor effecten op stempels

De shimmer maakt elke kaart net een beetje feestelijker.


Lindy’s artist shimmer set bestellen? Dit is waarom je dat bij ons doet

We bieden niet alleen de mooiste producten, maar ook de beste ervaring:

✔️ Voor 15.00 uur besteld = dezelfde dag verzonden
✔️ Altijd een verrassingscadeautje bij je bestelling
✔️ Gratis verzending vanaf €50,- in Nederland
✔️ Spaar voor korting met ons spaarpuntensysteem

Of je nu voor het eerst pigmentpoeder probeert of je collectie uitbreidt – bij ons bestel je met plezier én vertrouwen.


Artistieke kleurenset met metallic glans

Wat deze artistieke kleurenset met metallic glans echt bijzonder maakt, is de balans tussen creatief en chique. De shimmer is verfijnd, de kleuren harmonieus en de kwaliteit professioneel. Perfect voor makers die net dat beetje extra zoeken in hun werk.

De kleuren verrassen telkens opnieuw – zelfs als je ze al vaker gebruikt hebt.


Klaar om je creativiteit te laten sprankelen?

✔️ Lindy’s Alexandra’s Artists Magical Set kopen?
✔️ Vandaag besteld = morgen in huis
✔️ Altijd een cadeautje bij je bestelling + gratis verzending vanaf €50

Geef je werk de kleuren die het verdient met deze schitterende shimmer set van Lindy’s Stamp Gang.


 

A visually stunning, high-quality image showing the Lindy's Stamp Gang Alexandra's Artists Magical Set – a set of small jars with vibrant shimmer pigment powders in various artistic shades. The jars are open and some of the powders are activated with water on a mixed media art journal page, revealing shimmering, metallic colors in artistic swirls. Surrounding the jars are creative tools like brushes, stencils, and water sprayers, all set in a cozy and inspiring art studio environment. Lighting highlights the shimmer and rich colors, giving a magical and professional creative vibe.

 

 

Gewicht
2,2 Kg

online workshops

elke woensdagavond geven wij gratis online workshops op ons faceboek kanaal

blog

Design medewerksters

Jolanda Boekholt

hoi ik ben Jolanda Boekholt ik woon samen met John en een heleboel dieren. dieren zijn een hele grote hobby van mij ik heb ook meerdere oppas honden en katten waar ik voor zorg. mijn andere grote hobby is kaarten maken ,mini albums ,bloemen, doosjes en noem maar op knutselen vind ik echt superrr geweldig leuk en daar besteed ik heel veel tijd aan

.  Hallo, Ik ben Astrid Mestrum en geboren en getogen in het mooie Limbrgse Montfort. Ik woon nu al meer dan 30 jaar een paar kilometer verder met Paul in Maasbracht. Ik ben moeder van een dochter en zoon. Sinds 2 jaar oma van een kleinzoon Hayden waar ik 2 dagen in de week op oppas, de maandag en woensdag. Ook ben ik oma van de hondekindjes Chouffe een Amerikaanse Collie en Joep de Labradoodle. Op deze laatste pas ik ook op. Ik maak al meer dan 30 jaar kaarten en daar is sinds een jaar of 7 een mixed media bij gekomen. Maar mijn grootste verslaving is bloemen maken van papier, vellum en crêpe papier.

 

© 2014 - 2025 hobbywinkel het creatieve zwaantje.com | sitemap | rss