spellbinders susan's garden die cut flowering quince

Artikel 8 van 49
€ 16,95 (inclusief btw)
Voorraad 2 stuks
Overzicht

Laat jouw papierbloemen bloeien

met de Spellbinders Flowering Quince Dies
Breng een vleugje Japanse elegantie naar je kaarten, journaling en scrapbooking met de Flowering Quince Dies van Spellbinders. Deze snijmalenset bevat een tak met bladeren en meerdere bloemlagen om zelf een realistisch 3D-effect te creëren.

✨ Meerdere bloemlagen voor volume
✨ Gedetailleerde takstructuur met bladeren
✨ Inclusief fijne meeldraden voor extra realisme
✨ Geschikt voor kaarten, tags, journaling & mixed media
✨ Werkt op papier, vellum, foam en meer

Gebruik rood, roze of geel voor een bloesemrijke uitstraling – en maak van elke creatie een lenteplaatje.

 

.     .   .  

 

Gewicht
0,34 Kg

prijs
20,00

online workshops

elke woensdagavond geven wij gratis online workshops op ons faceboek kanaal

blog

Design medewerksters

Jolanda Boekholt

hoi ik ben Jolanda Boekholt ik woon samen met John en een heleboel dieren. dieren zijn een hele grote hobby van mij ik heb ook meerdere oppas honden en katten waar ik voor zorg. mijn andere grote hobby is kaarten maken ,mini albums ,bloemen, doosjes en noem maar op knutselen vind ik echt superrr geweldig leuk en daar besteed ik heel veel tijd aan

.  Hallo, Ik ben Astrid Mestrum en geboren en getogen in het mooie Limbrgse Montfort. Ik woon nu al meer dan 30 jaar een paar kilometer verder met Paul in Maasbracht. Ik ben moeder van een dochter en zoon. Sinds 2 jaar oma van een kleinzoon Hayden waar ik 2 dagen in de week op oppas, de maandag en woensdag. Ook ben ik oma van de hondekindjes Chouffe een Amerikaanse Collie en Joep de Labradoodle. Op deze laatste pas ik ook op. Ik maak al meer dan 30 jaar kaarten en daar is sinds een jaar of 7 een mixed media bij gekomen. Maar mijn grootste verslaving is bloemen maken van papier, vellum en crêpe papier.

 

© 2014 - 2025 hobbywinkel het creatieve zwaantje.com | sitemap | rss