spellbinders susan's garden cutting die queen Anne's lace and ladybugs

Artikel 12 van 53
€ 18,25 (inclusief btw)
Voorraad 4 stuks
Overzicht

 

Voeg verfijning en speelsheid toe aan je papiercreaties

met de Queen Anne’s Lace and Ladybugs Dies (S4-1327) uit de Through the Arbor Garden-collectie van Susan Tierney-Cockburn. Met schermvormige kantbloemen, gedetailleerde bladeren en twee vrolijke lieveheersbeestjes maak je botanische kaarten die écht opvallen.

Wat maakt deze snijmalenset bijzonder?

  • 25 losse bloemetjes voor een rijke kantlook

  • Realistische bloemstructuren in meerdere lagen

  • Inclusief bladeren én ladybugs als speels accent

  • Perfect voor botanische kaarten, journaling, scrapbooking en decoratie

  • Past in alle standaard stansmachines

Gebruik wit voor een klassieke Queen Anne’s look of ga voor pasteltinten en glanzend papier voor een dromerige lente-uitstraling.


Waarom bestellen bij Het Creatieve Zwaantje?

Bij ons krijg je méér dan alleen een snijmal:

  • Vandaag besteld vóór 15:00 = vandaag verzonden

  • Gratis verzending vanaf €50 binnen Nederland

  • Altijd een lief cadeautje in je pakket

  • Sparen voor korting met ons spaarsysteem

  • Persoonlijk contact en creatieve hulp van échte hobbyisten

  • Meer dan 37.500 artikelen direct uit voorraad leverbaar

Wij zijn jouw creatieve partner – geen massawinkel, maar een plek waar jouw passie centraal staat.


 

Gewicht
0,45 Kg

prijs
20,00

online workshops

elke woensdagavond geven wij gratis online workshops op ons faceboek kanaal

blog

Design medewerksters

Jolanda Boekholt

hoi ik ben Jolanda Boekholt ik woon samen met John en een heleboel dieren. dieren zijn een hele grote hobby van mij ik heb ook meerdere oppas honden en katten waar ik voor zorg. mijn andere grote hobby is kaarten maken ,mini albums ,bloemen, doosjes en noem maar op knutselen vind ik echt superrr geweldig leuk en daar besteed ik heel veel tijd aan

.  Hallo, Ik ben Astrid Mestrum en geboren en getogen in het mooie Limbrgse Montfort. Ik woon nu al meer dan 30 jaar een paar kilometer verder met Paul in Maasbracht. Ik ben moeder van een dochter en zoon. Sinds 2 jaar oma van een kleinzoon Hayden waar ik 2 dagen in de week op oppas, de maandag en woensdag. Ook ben ik oma van de hondekindjes Chouffe een Amerikaanse Collie en Joep de Labradoodle. Op deze laatste pas ik ook op. Ik maak al meer dan 30 jaar kaarten en daar is sinds een jaar of 7 een mixed media bij gekomen. Maar mijn grootste verslaving is bloemen maken van papier, vellum en crêpe papier.

 

© 2014 - 2025 hobbywinkel het creatieve zwaantje.com | sitemap | rss